Apie projektą Pedagogas.lt

 

Pedagogas.lt - akredituotų video mokymų platforma.

Bendradarbiaudami drauge su pedagogais, mokyklomis, švietimo centrais ir kitomis didžiausiomis švietimo institucijomis, kuriame poreikiu grįstą turinį ir ieškome edukacinių sprendimų, kuriuos galėtume įgyvendinti išskirtiniu mokymo formatu.

 

Pedagogas.lt – Dėmesys Pedagogo Tobulėjimui!

 • 460 ak. val. akredituotų video mokymų;
 • 45 akredituotų mokymų (iš viso daugiau negu 100 mokymų), įvairiomis aktualiomis temomis (psichologinės, socialinės, vadybinės ir kt.), kurie nuolat papildomi;
 • Aukštos kvalifikacijos lektoriai;
 • Paprasta naudotis asmeniškai Jums tinkamu laiku ir tempu;
 • Galima mokėti mokinio krepšelio lėšomis;
 • Išrašomi kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.

 

Kodėl mes tai darome?

 • Skatiname viso gyvenimo mokymąsi;
 • Diegiame inovatyvius mokymosi metodus Jums;
 • Buriame šiuolaikinę, pasaulines tendencijas atitinkančią bendruomenę;
 • Kuriame turinį drauge su švietimo bendruomene;
 • Keičiame požiūrį į mokymosi procesą.

 

Mokymus sudaro:

 • Suskaidyta video paskaita;
 • Skaidrės ir kita papildoma medžiaga;
 • Žinių patikrinimo testai;
 • Praktinės užduotys;
 • Galimybė užduoti klausimus lektoriui;
 • Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI.

 

 

Dėl ko verta naudotis Pedagogas.lt?

 1. Pradėti mokytis galima iš karto dabar ar bet kuriuo Jums patogiu metu (nereikia laukti programos pradžios, nes visos programos jau parengtos ir patalpintos sistemoje)
 2. Mokytis yra lengva, nenuobodu ir efektyvu, nes mokymus sudaro video įrašas, sinchronizuotos skaidrės, užduotys ir kita papildoma medžiaga, o mokymus veda patyrę lektoriai.
 3. Sutaupoma iki 50% kvalifikacijos tobulinimui ir 100% kelionėms skirtų mokinio krepšelio lėšų, kurias galima panaudoti kitoms mokinių ir pedagogų reikmėms.
 4. Koncentruotai pateikti mokymai taupo besimokančiųjų laiką.
 5. Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI.

 

Tobulinti kvalifikaciją nuotoliniu būdu su Pedagogas.lt yra paprasta. Tereikia atlikti kelis žingsnius.

Žemiau rasite atmintinę ir dažniausiai užduodamus klausimus. 

 

Kaip prisijungti? 

Pradiniame www.pedagogas.lt puslapyje rasite Registracijos/Prisijungimo formą. Jei naudojatės Facebook, galite jungtis spausdami Facebook mygtuką. 

Jei nesinaudojate Facebook, tuomet registruokitės: įrašykite savo vardą, el.paštą, kuriuo naudojatės bei sugalvotą savo slaptažodį, telefono numerį ir spauskite „Registruotis“. Iš karto po to Jūsų nurodytu el. paštu išsiųsime registracijos patvirtinimo nuorodą, kurią paspaudę užbaigsite registraciją. 

Dėmesio! REGISTRUOTIS reikia tik pirmą kartą, o vėliau tereikia JUNGTIS registracijos metu nurodytu el.paštu ir slaptažodžiu. 

 

Kaip išsirinkti mokymus? 

Pradiniame Pedagogas.lt puslapyje rasite Akredituotas programas bei Populiariausius ir Naujausius mokymus, bei Akcijas. Taip pat mokymų galite ieškoti vaikštant per meniu ar paieškos laukelyje vedant raktinius žodžius. 

Paspaudę norimą mokymą, pateksite į mokymo aprašymą. Jei pasirinktas mokymas Jus domina, dėkite jį į Mokymų krepšelį, spausdami mygtuką „Investuoti“ 

 

 

Kaip sumokėti už mokymus? 

Jei į Mokymų krepšelį jau sukėlėte visus Jus dominančius mokymus ir prie kiekvieno mokymo pasirinkote reikiamą kiekį, galite iš karto apmokėti už mokymus per e-bankininkystę, spaudžiant mygtuką „Investuoti“. Arba galite atsisiųsti išankstinę sąskaitą, pagal kurią įstaigos buhalterė padarytų paprastą bankinį pavedimą. 

 

Po apmokėjimo tikrąją sąskaitą galite rasti skyrelyje „Mano investicijos“

 

 

„Žiūrėti mokymą“ ar „Priskirti mokymą kitam vartotojui“? 

Po apmokėjimo Jums bus aktyvuoti visi Jūsų pasirinkti mokymai. Juos rasite savo Profilio skyrelyje Mano investicijos. Čia Jūs galite rinktis – Žiūrėti mokymą ar Priskirti mokymą kitam vartotojui (kitam mokyklos pedagogui). 

Jei apmokėjote kelis vienetus to paties mokymo, tuomet tą mokymą Jūs galite ir žiūrėti, ir priskirti kitiems vartotojams. 

Pavyzdžiui, jei tobulinti kvalifikaciją norite Jūs ir dar 4 mokyklos pedagogai ir iš viso Jums bus reikalingi 5 pažymėjimai, tuomet dar Mokymų krepšelyje prieš mokant už mokymus, turite padidinti to mokymo kiekį iki 5vnt. 

 

Kaip priskirti mokymus kitiems vartotojams (pedagogams)?

Savo profilio skyrelyje Mokymų priskyrimas prie norimo mokymo spauskite „Priskirti mokymą“. Atsidariusioje formoje 
įrašykite el. Paštus tų žmonių, kuriems norite priskirti mokymus ir spauskite mygtuką „Išsiųsti pakvietimą“. 

Vėliau galėsite matyti ataskaitą, kas ir kada peržiūrėjo mokymą ir kaip po to jiems sekėsi atlikti žinių patikrinimo testą. 

 

Kaip gauti kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą? 

Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas išrašomas tam pedagogui (registruotam vartotojui), kuris prisijungęs prie savo paskyros Pedagogas.lt sistemoje atliko baigiamąjį žinių patikrinimo testą ir surinko ne mažiau, kaip 70% balų. 

 

Kaip tapti VIP nariu? 

Jei į Mokymų krepšelį jau įdėjote VIP narystę ir pasirinkote jų kiekį, galite iš karto apmokėti už mokymus per e-bankininkystę, spaudžiant mygtuką „Investuoti“. Arba galite atsisiųsti išankstinę sąskaitą, pagal kurią įstaigos buhalterė padarytų paprastą bankinį pavedimą. 

 

Jei turite bet kokių klausimų, pastabų ar pageidavimų, maloniai lauksime Jūsų žinutės e.paštu info@pedagogas.lt arba telefonu 8-622 10020.