Mokytojai, šv. Kalėdos jau visai ne už kalnų. Ar jaučiate? Pedagogas.lt taip pat parengė Jums specialių Kalėdinių naujienų, kad didžiųjų švenčių laukimo laikotarpis būtų dar malonesnis! 

 

Šventiniai Pedagogas.lt pasiūlymai: 

 

1. Specialioji Pedagogas.lt VIP narystė 

Ar jau išbandėte Pedagogas.lt VIP narystes ir įsitikinote jų privalumais? Jei dar ne, puiki proga išbandyti! 

Pasinaudokite Pedagogas.lt šventiniu pasiūlymu: iki pat Naujųjų Metų kviečiame įsigyti specialiąją Pedagogas.lt VIP narystę tik už 18,24 EUR! Specialiosios VIP narystės trukmė - 2 mėnesiai

Šventiniu pasiūlymu galite pasinaudoti iki 2020 m. gruodžio 31 d. 

Pasiūlymas šioje nuorodoje>>

 

2. Šventinė Epamokos.lt VIP narystė 

Pristatome naujausią Pedagogas.lt skaitmeninio ugdymo turinio projektą mokytojams ir ugdymo specialistams Epamokos! Epamoka - tai pirmiausia mokytojo pagalbininkė, profesionalių mokytojų-praktikų parengtas skaitmeninis ugdymo turinys, kurį galima naudoti ugdant klasėje ar nuotoliniu būdu, 5-12 klasėse.

Epamokos sumažins Jūsų pasiruošimo pamokoms krūvį, o mokiniai džiaugsis interaktyviomis pamokomis įprastose ar nuotolinėse klasėse!

Epamokos.lt VIP narystė - tai visos reikalingos vieno dalyko Epamokos viename krepšelyje. Pasinaudokite Pedagogas.lt šventiniu pasiūlymu: iki pat Naujųjų Metų kviečiame įsigyti šventinę Epamokos.lt VIP narystę tik už 49 EUR! Epamokos.lt VIP narystės trukmė - 1 metai.  

Skaitmeninio ugdymo turinio projektas - Epamokos, yra įtrauktas į Nacionalinės Švietimo Agentūros (NŠA) skaitmeninių mokymo priemonių sąrašą ir atitinka reikalavimus keliamus skaitmeniniams mokymo(si) ištekliams, priemonėms, informacinių ir komunikacinių technologijų įrangai įsigyti ir mokytojų skaitmeninio raštingumo kompetencijai tobulinti patvirtintus Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. spalio 9 d. įsakymu Nr. 1532. 

Šventiniu pasiūlymu galite pasinaudoti iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Pasiūlymas šioje nuorodoje >> 

 

3. „Ugdymas ir psichologija 2020" įrašas už specialią kainą! 

Kviečiame stebėti vienos populiariausių Pedagogas.lt konferencijų „Ugdymas ir psichologija 2020" įrašą už specialią kainą! Šventinė nuolaida - net 76 proc. (įprasta šio įrašo kaina 40 EUR). 

Pedagogas.lt VIP nariams peržiūra NEMOKAMA! 

Šventiniu pasiūlymu galite pasinaudoti iki 2020 m. gruodžio 31 d.

Pasiūlymas šioje nuorodoje >> 

 

Nuostabių ir šiltų švenčių!

 

Jūsų Pedagogas.lt