Asmens duomenų apsauga švietimo įstaigose. (4 ak. val.)

2 val 15 min + testai + klausimai lektoriui


2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Jis pareikalaus daug laiko ir resursų iš kiekvienos Lietuvos bendrovės ir įmonės - tame tarpe ir švietimo įstaigų. Reglamentas nustatys daugybę naujų pareigų. Pasiruošimu reglamentui būtina pasirūpinti jau dabar.
Šis video mokymas orientuotas į švietimo įstaigų darbuotojus. Mokymo metu dalyviai susidarys aiškų planą, kaip tinkamai pasirengti dokumentus, tvarkant asmens duomenis, bei nusistatyti aiškią dokumentų struktūrą ir jų turinį.

Kam skirtas Mokymas:
•    švietimo įstaigų vadovams;
•    pedagogams;
•    teisininkams.

Nauda Dalyviams:
Sužinosite asmens duomenų apsaugos tvarkymo principus švietimo įstaigose, pasiruošite tinkamai vykdyti ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir tokiu būdu išvengsite milžiniškų baudų.

Mokymo turinys

Vertinimų komentarai

Alytaus

Snieguolė
Informacija pateikta aiškiai, su pavyzdžiais.

Dainora
Labai naudingas mokymas. Tačiau norėjosi daugiau pavyzdžių susujusiu su švietimo įstaigomis, nes mokymai buvo skirti būtent joms.

Laima
Patiko seminaras. Buvo naudingas.

Jūratė

Giedrė

Asta
Naudingi mokymai.

Rasa

Loreta

Pasvalio

Aurelija
Aiškiai pateikta informacija, sudomino klausytoją, pateikti pavyzdžiai.

Vita

(4.67/115 balsai)

KOMENTARAI
115
PERŽIŪROS
1979

Raimonda Joskaudienė

raimonda joskaudiene

LEKTORĖ

Teisininkė, praktikė, ilgametė lektorė, parašiusi ne vieną knygą bei nuolat publikuojanti įvairius straipsnius, Lietuvos komercinio arbitražo arbitrė, teismo mediatorė.

Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ

gyvenimo universitetas lt, vsi
„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar