Asmens duomenų apsauga švietimo įstaigose. (4 ak. val.)

2 val 15 min +testai


2018 m. gegužės 25 d. įsigalioja ES bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Jis pareikalaus daug laiko ir resursų iš kiekvienos Lietuvos bendrovės ir įmonės - tame tarpe ir švietimo įstaigų. Reglamentas nustatys daugybę naujų pareigų. Pasiruošimu reglamentui būtina pasirūpinti jau dabar.
Šis video mokymas orientuotas į švietimo įstaigų darbuotojus. Mokymo metu dalyviai susidarys aiškų planą, kaip tinkamai pasirengti dokumentus, tvarkant asmens duomenis, bei nusistatyti aiškią dokumentų struktūrą ir jų turinį.

Kam skirtas Mokymas:
•    švietimo įstaigų vadovams;
•    pedagogams;
•    teisininkams.

Nauda Dalyviams:
Sužinosite asmens duomenų apsaugos tvarkymo principus švietimo įstaigose, pasiruošite tinkamai vykdyti ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir tokiu būdu išvengsite milžiniškų baudų.


Mokymo turinys


Vertinimų komentarai

mokykla-darželis„Rūtelė“

Dalia

Erika

Erika

Ramunė
Išsamus ir aiškus seminaras, patogus klausymo būdas. Ačiū.

Kauno

Kauno
Ačiū, seminaras buvo tikrai informatyvus, tikslingas ir konkretus.

Loreta

Veslava

Rita
Labai daug naudingos informacijos.

Rita
Daug naudingos informacijos. Puiku.

Šiaulių
Mažai specifinės informacijos, skirtos būtent švietimo įstaigoms (kam ir skirti video mokymai) - pavyzdžiai teikiami iš visiškai kitų įstaigų. Mažai praktinės naudos. Daug gramatinių klaidų skaidrėse...

(4.64/47 balsai)

KOMENTARAI
47
PERŽIŪROS
1239

Raimonda Joskaudienė

raimonda joskaudiene

LEKTORĖ

Teisininkė, praktikė, ilgametė lektorė, parašiusi ne vieną knygą bei nuolat publikuojanti įvairius straipsnius, Lietuvos komercinio arbitražo arbitrė, teismo mediatorė.

Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ

gyvenimo universitetas lt, vsi
„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar