• Emocijų valdymas (1 mokymas) •

Kas yra emocijos?

29 min
Priskirti mokymą

1-oje webinaro „Emocijų valdymas“ dalyje aptarsime, kas yra emocijos, kodėl svarbu jas valdyti bei drauge su lektoriumi sudarysime emocijų žodyną, naudingą kiekvienam, siekiančiam išmokti valdyti savo emocijas. 

Marius Daugelavičius - profesionalus psichologas, asmenybės ugdymo ir koučingo treneris. Veda asmenybės ugdymo, verslo ir pardavimų psichologijos seminarus.

Emocijos – kiekvienam žmogui artimas reiškinys. Kaip bebūtų, dažnam emocijos yra tarsi priešas: manoma, jog emocijas gerai valdo tas, kuris sugeba nuo jų atsiriboti. Dėl to žmonės paprastai yra linkę slopinti emocijas, kol... kol jos neišsiveržia pačiu netinkamiausiu metu! Tada kyla konfliktai su artimaisiais, kolegomis, atsiranda pyktis, susierzinimas... Emocijos tampa stipresnės už žmogų ir pridaro problemų.  

Kaip padaryti, kad emocijos būtų tarsi padedantis draugas, o ne kenkiantis priešas? Nustoti jas slopinti ir išmokti valdyti – būtent to ir moko webinaras „Emocijų valdymas“. 

Mokymo aktualumas

Seminaras skirtas visiems, norintiems išmokti atpažinti, suprasti bei valdyti emocijas. 

Mokymo tikslai, nauda

  • Paaiškinti, kaip reikia pažinti emocijas
  • Susidaryti emocijų žodyną, padėsiantį jas valdyti

Nagrinėjami klausimai

  • Kas yra emocija?
  • Kodėl dažnai slopiname emocijas?
  • Kaip pažinti bei įvardinti emocijas?
  • Kas yra emocijų žodynas, kam jis reikalingas?
  • Kokios emocijos yra pozityvios, kokios negatyvios?
  • Kodėl pyktis – tai gera emocija?
  • Kaip dažnai reikia paklausti savęs, ką dabar jaučiu? 

Priskirti mokymą


Vertinimų komentarai
Panevėžio
Puikus ir aiškus.

Žana
Ačiū Mariui :) taiklu, aišku ir laiku

Augutis
Ačiū, gera pradžia.

(5.00/3 balsai)

KOMENTARAI
3
PERŽIŪROS
179
marius daugelavicius
PSICHOLOGIJOS MOKSLŲ DAKTARAS (PSY.D)

Profesionalus psichologas, psichologijos mokslų daktaras (Psy.D), asmenybės ugdymo ir koučingo treneris. Transpersonalinės psichologijos asociacijos "Visas Pasaulis manyje" prezidentas, Sertifikuotas transpersonalinis psichoterapeutas (EUROTAS) - European Transpersonal Psychoterapist, JAV Transpersonalinės Psichologijos Asociacijos (ATP) narys - Professional Member, JAV Humanistinės Psichologijos Asociacijos (AHP) narys - Professional Member, Tarptautinės Transpersonalinės Asociacijos WHOLEWORLD valdybos narys.


Mokymai
gyvenimo universitetas lt, vsi

Tai pačių įvairiausių mokymų projektas, orientuotas tiek į gyvus seminarus, tiek į jų transliavimą internete. „Gyvenimo Universiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar negirdėtų lektorių ir temų.

 


Susiję mokymai:

kas yra emocijos?
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį
kaip atpazinti ir valdyti emocijas?
Įtraukti į Mano norai
Į krepšelį