tarptautine konferencija globalus issukiai svietime

Tarptautinė konferencija „Globalūs iššūkiai švietime“

4 val 13 min

Konferencijos „Globalūs iššūkiai švietime” tikslas - paskatinti pozityvius pokyčius mokyklose ir neformaliojo vaikų švietimo įstaigose, orientuotus į kryptingą vaikų ir jaunimo asmeninių ir socialinių įgūdžių ugdymą, kas yra būtina sąlyga rengiant vaikus ir jaunimą sėkmingam gyvenimui.

Globalizacija, nuolat besikeičiantys socialiniai, ekonominiai veiksniai, sparti informacinių ir komunikacinių technologijų plėtra įtakoja švietimo kaitos poreikį. Klausimas „ar pokyčiai švietime vyksta taip pat sparčiai, kaip ir kitose sferose?" yra aktualus daugeliui Europos šalių. Nedarbas (ypač jaunimo), ugdymo kokybė, takoskyra tarp įgūdžių, kuriuos jaunas žmogus įgyja mokydamasis, ir įgūdžių, kurie jam reikalingi konstruojant sėkmingą karjerą ar verslą, yra tie klausimai, kurie reikalauja efektyvių ir drąsių sprendimų. Dėl šios priežasties ir siekiame suburti ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių švietimo sistemų atstovus bendrai diskusijai, kuri, manome, padės numatyti reikalingų pokyčių gaires.

Programoje:

  • Konferencijos metu bus analizuojami pagrindiniai iššūkiai su kuriais susiduria dabartinė švietimo sistema.
  • Bus pristatomi tyrimai, atskleidžiantys kur vaikai ir jaunimas sėkmingai ugdosi asmeninius ir socialinius įgūdžius.
  • Diskutuosime apie tai, kokių pokyčių reikia švietimui, pristatysime keletą „gerųjų” pavyzdžių ir praktikų, kurios galėtų įkvėpti konferencijos dalyvius inicijuoti pokyčius savo šalyse, regionuose, miestuose, ugdymo įstaigose.Vertinimų komentarai
DAIVA

Zita
Dėkoju už suteiktas žinias

Ernesta
Smagu, kad savo patirtimi dalinasi ir žmonės iš užsienio.

Kauno
Vertingi lektorių pranešimai, pristatymai. Ypač temos apie patirtinį ugdymą neformaliajame švietime .

Audronė
NAUDINGA, ĮDOMU, NES PUIKŪS PRANEŠĖJAI, JŲ DĖSTYMO STILIUS

Asta
Ačiū.

LEOKADIJA
Labai patiko, manau kad tai padės mano darbe.

Neringa
Aktualu, naudinga. Ačiū.

Jelena
Ačiū,buvo naudinga.

Danė
Nauda savišvietai.