mokiniu individualios pazangos matavimas ir pasiekimu gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

3 val 14 min +testai

Lietuvos gimnazijų asociacijos balandžio 28 d. organizuota konferencija „Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje”.

„Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje“. Renginyje dalyvavo 118 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferenciją sveikinimo kalba pradėjo LG asociacijos prezidentas Vytautas Kantauskas, kuris akcentavo pasirinktos temos aktualumą ir naudą kiekvienai gimnazijai. Apie mokinių pažangos matavimą kalbėjo septyni praktikai. Pranešėjai dalijosi savo patirtimi ir pristatė sistemas, kaip organizuoja mokinių pažangos matavimą ne tik gimnazijos, bet ir pamokos kontekste. Dalyviai galėjo ne tik išgirsti kitų mokyklų patirtį, bet ir gauti pedagogų naudojamas mokinių pažangos matavimo formas.

Renginyje dalyvavusi Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos  pagrindinio ir vidurinio skyriaus vyriausioji specialistė Irena Raudienė dalyvius supažindino su mokinių vertinimo planuojamomis naujovėmis ir teoriniu vertinimo pagrindimu. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja dr. Snieguolė Vaicekauskienė supažindino su išorės vertinimo rezultatais mokinių pasiekimų vertinimo srityje. Konferencijos dalyvių pasveikinti ir pristatyti geros mokyklos koncepciją bei informuoti apie planuojamas švietimo naujoves atvyko Švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.Vertinimų komentarai
Kauno
Daug naujų minčių ir idėjų tobulinant pedagogų darbą siekiant didesnės mokinių mokymosi pažangos.Ačiū!

Biruta
Kalbėjo lektoriai tikrai tikėdami tuo , ką daro. Kai tiki ,tai ir pavyksta.

Vaida Gudaitienė

Jekaterina
Manau, kad pedagogui verta žinoti apie kolegų pasiekimus profesiniame darbe. Lietuviškas mentalitetas, jeigu jie tai gali, kodėl aš negaliu? Mokymai visada naudingi, ypatingai geri pranešimai. Bet nevalia pamiršti lietuvių liaudies išminties, kad iš didelio rašto galima išeiti iš krašto.

Lina
Man pritrūko daugiau pavyzdžiū iš patirties. Aąiū

Anželika

Renata
Buvo nemažai vertingų patirčių pasidalijimų. Patiko ir skaniai susiklausė.

Edita
Ačiū, labai naudinga, įdomu ir prasminga.

Samanta

Edita
Seminaras įdomus ir naudingas, nes teorija buvo iliustruota praktiniais pavyzdžiais. Labai sudomino Tauragės Žalgirių gimnazijos projektas "Upės", gerb. Astros Korsakienės įžvalgos ir praktika (tikrai pabandysiu pritaikyti) bei gerb. Gražvydo Kazakevičiaus "PIN kodo teorija". Labai visiems ačiū.

Jolanta
Įdomūs, naudingi pranešimai, tačiau daugoka teorijos.

Tatjana
Būvo įdomu ir aktualu.

(4.52/226 balsai)

KOMENTARAI
226
PERŽIŪROS
3306
pedagogas.lt
Pedagogas.lt –tai nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai (webinarai) pedagogams.