mokiniu individualios pazangos matavimas ir pasiekimu gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

3 val 14 min + testai + klausimai lektoriui


Lietuvos gimnazijų asociacijos balandžio 28 d. organizuota konferencija „Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje”.

„Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje“. Renginyje dalyvavo 118 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferenciją sveikinimo kalba pradėjo LG asociacijos prezidentas Vytautas Kantauskas, kuris akcentavo pasirinktos temos aktualumą ir naudą kiekvienai gimnazijai. Apie mokinių pažangos matavimą kalbėjo septyni praktikai. Pranešėjai dalijosi savo patirtimi ir pristatė sistemas, kaip organizuoja mokinių pažangos matavimą ne tik gimnazijos, bet ir pamokos kontekste. Dalyviai galėjo ne tik išgirsti kitų mokyklų patirtį, bet ir gauti pedagogų naudojamas mokinių pažangos matavimo formas.

Renginyje dalyvavusi Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos  pagrindinio ir vidurinio skyriaus vyriausioji specialistė Irena Raudienė dalyvius supažindino su mokinių vertinimo planuojamomis naujovėmis ir teoriniu vertinimo pagrindimu. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja dr. Snieguolė Vaicekauskienė supažindino su išorės vertinimo rezultatais mokinių pasiekimų vertinimo srityje. Konferencijos dalyvių pasveikinti ir pristatyti geros mokyklos koncepciją bei informuoti apie planuojamas švietimo naujoves atvyko Švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.

Vertinimų komentarai

Švenčionių

Genė

Zita
Ačiū už naujoves. Man ypač buvo naudinga ,,Mokinio pažangos ir pasiekimų gerinimo mokymosi pagalbos organizavimas.

Zita

Alena

Jūrate
Labai patiko mokytojos Astos Korsakienės ,, Mažas žingsnis šiandien- didelis šuolis ateityje" praktinis pranešimas. Daug gerų patarimų, pabandysiu juos pritaikyti savo darbe.

Jolita
Labai patiko

Šakių

sv
Labai vertingas pranešimas G.Kazakevičiaus, S.Berniko,S. Vaicekauskienės. Svarbu, visi pranešimai naudingi, nes verčia mastyti.

Alytaus
Dėkoju už pristatytus pranešimus. Man, kaip pradinių klasių mokytojai, norėjosi būtent šios srities - pradinio ugdymo mokinių individualios pažangos vertinimo rekomendacijų. Tačiau ir klausant šių lektorių pranešimus, galima pasisemti idėjų.

Herma
Buvo daug gerų pastebėjimų.

Romualda Malinauskienė

(4.53/365 balsai)

KOMENTARAI
365
PERŽIŪROS
5237

Pedagogas.lt

pedagogas.lt
Pedagogas.lt –tai nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai (webinarai) pedagogams.