PEDAGOGAS 2016. Mokinio sėkmė - mokytojo sėkmė ---- (8 ak.val.)

12 val 44 min + papildoma medžiaga + testai + klausimai lektoriui


Pranešimai, kuriuos išgirdo 373 pedagogai iš 23 savivaldybių.

KonferencijojePedagogas 2016. Mokinio sėkmė - mokytojo sėkmė” lektoriai, dirbantys Lietuvoje ir užsienyje, interaktyviai dalinosi naujausiomis ugdymo tendencijomis, pristatė psichologinių tyrimų išvadas ir teikė konkrečius receptus, iššūkių sprendimui pedagogų gyvenime. Konferencijos skaidres, pranešimų medžiagą, ir konkrečius patarimus, Jūs, galite pritaikyti klasėje ar individualiai.

Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 

Suteiktos kompetencijos:

 

Peržiūrėję konferenciją gebėsite  – savarankiškai taikyti įvairius mokymo(si) metodus, orientuojantis į ugdymo/pamokos tikslus bei uždavinius, parinkti ir lanksčiai taikyti įvairias ugdymo strategijas, kurios skatintų mokinių savarankišką tikslų siekimą bei domėjimąsi juos supančia aplinka. 

Lektorių suteikiama informacija padės atpažinti mokinių požiūrį į mokymąsi ir savęs įsivertinimą. Konferencijos ekspertai padės pedagogui suprasti, kaip sudominti savo mokomuoju dalyku, kaip naudoti IKT ugdymui ir motyvuojančios aplinkos kūrimui.

 

Įspūdžiai iš konferencijos dalyvių:

 

Manyčiau, kad dalyvavimas tokioje konferencijoje turėtų tapti kiekvieno Lietuvos pedagogo, vadovo profesinės garbės reikalu. Mes iš konferencijos grįžome kitokie - norintys keistis ir keisti ar bent suprantantys, kad nebegalime būti tokie, kokie buvome besikeičiančiame pasaulyje." - Mokyklos direktorė iš Mažeikių.

 

Prieš važiuodama į konferenciją nesitikėjau, kad tokio pobūdžio formatas, kuomet tau suteikiama laisvė rinktis pranešėjus, gali būti naudingas, tačiau po renginio pakeičiau nuomonę. Pamačiau ir išgirdau viską, kas man buvo iš tikrųjų aktualu." - Mokytoja iš Šilalės.

 

 


 

Mokymo turinys

Vertinimų komentarai

Panevėžio
Dalykiškas, įdomus, nenuobodus mokymas.

Rima

Snieguolė

Kauno

Ieva

Pasvalio

Šakių

Valerija

Elinga

Rima

Loreta
Labai patiko veidotyrininko Ž. Sadausko pasisakymai, D. Penkauskienės tyrimų pristatymas. Šaunu, kad pateikėte pranešimų įvairiomis temomis.

Kelmės