Dr. Austėja Landsbergienė kalbina Z kartą

  • 1.
    Dr. Austėja Landsbergienė kalbina Z kartą
    0:32:53


Išklausius šį seminarą/paskaitą/konferenciją Jums bus išduota išklausimą liudijanti pažyma be atskirai nurodytų valandų. Šis mokymas skirtas savišvietai. Pažymą rasite skyrelyje „Mano pažymėjimai“.

Z kartos mokiniai.

Mokslininkai teigia, kad 60-čiai proc. Z kartos atstovų yra labai svarbūs mokytojų ir tėvų autoritetas bei nuomonė. Daugiau negu 70 proc. Z kartos atstovų mano, kad svarbiausia gyvenime yra įdomi bei prasminga veikla, 80 proc. nori ir siekia būti informuoti.

Karta, gimusi po 2000 metų, yra cinikai, galintys vienu metu atlikti daug darbų, jie yra verslūs, turi 4 dimensijų mąstymą, jie suvokia laiką kitaip, jie neprisimena gyvenimo be interneto bei trokšta autonomijos.

Pranešimo metu kalbasi Z kartos atstovai su socialinių mokslų daktare A.Landsbergiene apie tai, kiek Z kartos atstovams yra svarbios technologijos ir kokią poziciją jos užima jų gyvenime. 

Vertinimų komentarai

Jurgita

Audra

Nijolė

Viktorija

Jūratė

Oksana
puikiai

Irena

Edita

Vida
viskas patiko

Rasa
Smagu buvo klausyt.

Nemira
Labai įdomu išgirsti ką ir kaip kalba drąsūs vaikai. Ačiū.

Angele
Ačiū.

32 min.
+ Klausimai lektoriui
(4.67/604 Balsai)

Komentarai
604
Peržiūros
3184

Austėja Landsbergienė

austeja landsbergiene

Pranešėja

Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė jau gerai pažįstama jauniems tėveliams, kurie rūpinasi savo vaikų ugdymu.

Mokymai
7

Login

login
LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.