Dr. Austėja Landsbergienė kalbina Z kartą

  • 1.
    Dr. Austėja Landsbergienė kalbina Z kartą
    0:32:53


Išklausius šį seminarą/paskaitą/konferenciją Jums bus išduota išklausimą liudijanti pažyma be atskirai nurodytų valandų. Šis mokymas skirtas savišvietai. Pažymą rasite skyrelyje „Mano pažymėjimai“.

Z kartos mokiniai.

Mokslininkai teigia, kad 60-čiai proc. Z kartos atstovų yra labai svarbūs mokytojų ir tėvų autoritetas bei nuomonė. Daugiau negu 70 proc. Z kartos atstovų mano, kad svarbiausia gyvenime yra įdomi bei prasminga veikla, 80 proc. nori ir siekia būti informuoti.

Karta, gimusi po 2000 metų, yra cinikai, galintys vienu metu atlikti daug darbų, jie yra verslūs, turi 4 dimensijų mąstymą, jie suvokia laiką kitaip, jie neprisimena gyvenimo be interneto bei trokšta autonomijos.

Pranešimo metu kalbasi Z kartos atstovai su socialinių mokslų daktare A.Landsbergiene apie tai, kiek Z kartos atstovams yra svarbios technologijos ir kokią poziciją jos užima jų gyvenime. 

Vertinimų komentarai

Agnė

Inesa
Patiko ;)

Jolita
Labai patiko

Jonė Barbora

Karolina

Diana

Ilona
ačiū :)

Ineta
patiko

Simona

Alma

Erika
dėkui, labai. patiko

Klavdija

32 min.
+ Klausimai lektoriui
(4.67/587 Balsai)

Komentarai
587
Peržiūros
3111

Austėja Landsbergienė

austeja landsbergiene

Pranešėja

Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė jau gerai pažįstama jauniems tėveliams, kurie rūpinasi savo vaikų ugdymu.

Mokymai
7

Login

login
LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.