• Atsargiai Čiurlionis (1 mokymas) •

Kas yra M. K. Čiurlionis? Supažindinimas su žymiausiais darbais

1 val 56 min

Ar kada nors pagalvojote ką reiškia M. K. Čiurlionio paveikslai? Ar norėtumėte į M. K. Čiurlionio gyvenimą ir kūrybą pažvelgti kitu kampu?

 

Lektorius Ričardas Jankauskas, Vilniaus Licėjaus muzikos mokytojas, supažindins Jūs su M. K. Čiurlionio kūryba. Leis pamatyti Čiurlionį kitomis akimis. Lektorius sudomins nuo mažiausio iki didžiausio žiūrovo.

Šioje seminarų kurso "Atsargiai Čiurlionis" dalyje susipažinsite su M. K. Čiurlionio:

  • gyvenimu;
  • dienoraščiu;
  • tapyba;
  • pirmaisiais darbais.

Dėmesio! Šis mokymas yra paruoštas pagal neakredituotą programą.

 
Vertinimų komentarai
AUŠRA
Likau sužavėta

Daiva
Labai įdomiai perteikta žinia, labai (žiauriai) patiko!!! Ir lektorius žaviai išraiškingas,sugebantis išpasakyti, ko nematai ar dar nematai...

Rima
Šauni paskaita.

Egidijus
Super paskaita

Karolina
Esu be galo dėkinga lektoriui - už galimybę bent kiek pripildyti savo pustuštį Čiurlionio "riešuto kevalą", ir už grąžinimą į čia ir dabar.

Kristina
Labai įdomi paskaita! Taip ir norisi iš naujo eiti į Čiurlionio parodą ir dar kartą viską atidžiai peržiūrėti.

Gintare
Smagu grįžti į mokyklos suolą su vienu geriausių sutiktų mokytojų, 'užkabinančiu' ir protą, ir sielą. Kuo daugiau tokių paskaitų internete!

Toma
Likau sužavėta!

(5.00/8 balsai)

KOMENTARAI
8
PERŽIŪROS
332
ricardas jankauskas
MOKYTOJAS

Ričardas Jankauskas - Vilniaus licėjaus etikos, muzikos ir meno istorijos mokytojas, daugkartinis „Geriausiojo mokytojo“ rinkimų prizininkas.

 


Mokymai
login

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.