mokiniu individualios pazangos matavimas ir pasiekimu gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje (5 ak. val.)

3 val 14 min +testai

Lietuvos gimnazijų asociacijos balandžio 28 d. organizuota konferencija „Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje”.

„Mokinių individualios pažangos matavimas ir pasiekimų gerinimas teorijoje ir praktikoje“. Renginyje dalyvavo 118 dalyvių iš visos Lietuvos. Konferenciją sveikinimo kalba pradėjo LG asociacijos prezidentas Vytautas Kantauskas, kuris akcentavo pasirinktos temos aktualumą ir naudą kiekvienai gimnazijai. Apie mokinių pažangos matavimą kalbėjo septyni praktikai. Pranešėjai dalijosi savo patirtimi ir pristatė sistemas, kaip organizuoja mokinių pažangos matavimą ne tik gimnazijos, bet ir pamokos kontekste. Dalyviai galėjo ne tik išgirsti kitų mokyklų patirtį, bet ir gauti pedagogų naudojamas mokinių pažangos matavimo formas.

Renginyje dalyvavusi Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos  pagrindinio ir vidurinio skyriaus vyriausioji specialistė Irena Raudienė dalyvius supažindino su mokinių vertinimo planuojamomis naujovėmis ir teoriniu vertinimo pagrindimu. Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros Mokyklų išorinio vertinimo skyriaus vedėja dr. Snieguolė Vaicekauskienė supažindino su išorės vertinimo rezultatais mokinių pasiekimų vertinimo srityje. Konferencijos dalyvių pasveikinti ir pristatyti geros mokyklos koncepciją bei informuoti apie planuojamas švietimo naujoves atvyko Švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius.Vertinimų komentarai
Regina

Daiva
Norėjosi daugiau diskusijos.

Renata
:)

Marija
Ačiū

Vaida
Ačiū už puikius pranešimus. Medžiagos labai daug ir įvairios. Galima daug ką bandyti pritaikyti.

Vilija
Ačiū. Man pritrūko refleksijos, gal trumpo apibendrinimo. Gal dr. S. Vaicekauskienės pranešimas turėjo būti pačioje pabaigoje? Nemokėjo suvaldyti auditorijos ir pagarbiai bendrauti Irena Raudienė.

Loreta

Terese

Terese

Vanda

Lolita

Veronika

(4.53/266 balsai)

KOMENTARAI
266
PERŽIŪROS
3883
pedagogas.lt
Pedagogas.lt –tai nuotoliniai kvalifikacijos tobulinimo mokymai, kursai ir seminarai (webinarai) pedagogams.