Jaunimo darbuotojo kompetencijų svarba ir tobulėjimo galimybės. Nacionalinis darbo su jaunimu forumas "Ateik. Išgirsk. Dalinkis"

  • 1.
    1
    0:51:13
  • 2.
    2
    0:59:03


Mokymo medžiaga
bukletas-final.pdf

Dirbant su jaunimu, reikšmingą vaidmenį atlieka jaunimo darbuotojas. Nuo jo priklauso, kaip kokybiškai bus įgyvendinamos priemonės, skirtos mažiau galimybių turinčiam jaunam žmogui. Dėl šios priežasties svarbu, jog jaunimo darbuotojas nuolat tobulintųsi, įgytų darbui reikalingų kompetencijų, gebėtų rūpintis savi psichohigiena. Šioje diskusijoje kalbama apie tai, kokios kompetencijos yra reikalingos, kurios iš jų yra svarbiausios bei kokių asmeninių savybių reikia dirbant su jaunimu.

Moderuoja Mantas Zakarka

Dalyviai: Jonas Laniauskas, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius, doc. dr. Sigita Burvytė, Lietuvos edukologijos universiteto Socialinio ugdymo katedros vedėja, Kristina Mačiulytė, VšĮ „Actio Catholica Patria“ vadovė, Brigita Baškevičiūtė, Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos atstovė

Vertinimų komentarai

Lidija

(5.00/1 balsas)

KOMENTARAI
1
PERŽIŪROS
50

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

jaunimo reikalu departamentas prie socialines apsaugos ir darbo ministerijos
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD) buvo įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d. pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) , veikusią nuo 1996 m.