Jaunimo darbuotojo kompetencijų svarba ir tobulėjimo galimybės. Nacionalinis darbo su jaunimu forumas "Ateik. Išgirsk. Dalinkis"

  • 1.
    1
    0:51:13
  • 2.
    2
    0:59:03


Išklausius šį seminarą/paskaitą/konferenciją Jums bus išduota išklausimą liudijanti pažyma be atskirai nurodytų valandų. Šis mokymas skirtas savišvietai. Pažymą rasite skyrelyje „Mano pažymėjimai“.

 

Dirbant su jaunimu, reikšmingą vaidmenį atlieka jaunimo darbuotojas. Nuo jo priklauso, kaip kokybiškai bus įgyvendinamos priemonės, skirtos mažiau galimybių turinčiam jaunam žmogui. Dėl šios priežasties svarbu, jog jaunimo darbuotojas nuolat tobulintųsi, įgytų darbui reikalingų kompetencijų, gebėtų rūpintis savi psichohigiena. Šioje diskusijoje kalbama apie tai, kokios kompetencijos yra reikalingos, kurios iš jų yra svarbiausios bei kokių asmeninių savybių reikia dirbant su jaunimu.

Moderuoja Mantas Zakarka

Dalyviai: Jonas Laniauskas, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius, doc. dr. Sigita Burvytė, Lietuvos edukologijos universiteto Socialinio ugdymo katedros vedėja, Kristina Mačiulytė, VšĮ „Actio Catholica Patria“ vadovė, Brigita Baškevičiūtė, Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos atstovė

Vertinimų komentarai

Inga
Šauni diskusija

Justina

Reda

Dalia

Lusine

Marija

Agnė
Labai patiko

Deimantė
Labai įdomi diskusija

Jūratė Sinkevičienė

Dovydas

Tatjana

Danutė

1 val 50 min + klausimai lektoriui
(4.85/26 balsai)

KOMENTARAI
26
PERŽIŪROS
162

Jonas Laniauskas

Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius.

Brigita Baškevičiūtė

Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos atstovė.

Kristina Mačiulytė

VšĮ „Actio Catholica Patria“ vadovė

doc. dr. Sigita Burvytė

Lietuvos edukologijos universiteto Socialinio ugdymo katedros vedėja.

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

jaunimo reikalu departamentas prie socialines apsaugos ir darbo ministerijos
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD) buvo įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d. pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) , veikusią nuo 1996 m.