Savanorystė - XXI a. išnaudojimo forma ar kokybiškas laiko praleidimo būdas?. Nacionalinis darbo su jaunimu forumas "Ateik. Išgirsk. Dalinkis"

  • 1.
    1
    0:52:09


Mokymo medžiaga
bukletas-final.pdf

Išklausius šį mokymą iki galo, Jums automatiškai bus išduota PAŽYMA liudijanti mokymo išklausymą. Šią pažymą rasite savo profilio skyrelėje "Mano pažymėjimai".

Savanorystė - XXI a. išnaudojimo forma ar kokybiškas laiko praleidimo būdas?

Pastaruoju metu savanorystė vis labiau populiarėja, todėl daliai žmonių kyla klausimų, ar tai yra naudinga, šiuolaikiška veikla, o galbūt tai jaunų žmonių išnaudojimo forma? Diskusijos metu kalbama, kas iš tiesų lemia savanorystės kaip neatlygintinos veiklos populiarumą, kaip atrodo darbas su savanoriais, jų koordinavimas ir kokiais būdais įmanoma pritraukti jaunus žmones užsiimti šia veikla. 

Moderuoja Raimonda Bogužaitė

Dalyviai: Eitvydas Bingelis, Socialinės apsaugos ir darbo viceministras, Neringa Kurapkaitienė, Mykolo Romerio universiteto Edukologijos ir socialinio darbo instituto doktorantė, Edvinas Regelskis, Maltos ordino pagalbos tarnybos socialinio verslo vadybininkas, Milisenta Misevičiūtė, skautė, savanorė, gidė, lektorė

Vertinimų komentarai

Reda

Audronė
aciū

Elona
Supratau, kad visai pasavanoriaučiau.... tik labai laiko trūksta...

Dalytė

Laima

Ina

Olga

Laimona

Violeta

Gražina

Laura

Laima

52 min + klausimai lektoriui
(4.75/16 balsai)

KOMENTARAI
16
PERŽIŪROS
108

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

jaunimo reikalu departamentas prie socialines apsaugos ir darbo ministerijos
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD) buvo įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d. pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) , veikusią nuo 1996 m.