Švietimas. Nacionalinis darbo su jaunimu forumas "Ateik. Išgirsk. Dalinkis"

  • 1.
    1
    0:56:25
  • 2.
    2
    0:29:14


Mokymo medžiaga
bukletas-final.pdf

Išklausius šį mokymą iki galo, Jums automatiškai bus išduota PAŽYMA liudijanti mokymo išklausymą. Šią pažymą rasite savo profilio skyrelėje "Mano pažymėjimai".

1 DALIS. Neformaliojo vaikų švietimo programų įvairovė: jaunimo darbuotojų ir jaunimo organizacijų vaidmuo

Nuo 2015 m. atsiradęs Neformaliojo vaikų švietimo krepšelis sudarė dar geresnes sąlygas vaikams ir jaunimui dalyvauti neformaliojo ugdymo veiklose už mažesnę kainą. Ši naujovė suteikė galimybę finansiškai mažiau galimybių turintiems jaunuoliams dalyvauti veiklose, tačiau tapo svarbu užtikrinti ir neformaliojo švietimo programų kokybę. Šioje diskusijoje kalbama apie tai, kokia yra Neformaliojo vaikų švietimo situacija regionuose bei finansavimo galimybės. Nagrinėjama, kuo yra svarbus jaunimo darbuotojų ir jaunimo organizacijų dalyvavimas, kokios su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijos gali būti naudingos plėtojant neformalujį ugdymą / švietimą.

Moderuoja Dainius Dikšaitis

Dalyviai: Tomas Pūtys, Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento Neformaliojo švietimo skyriaus vedėjas, Raminta Matulytė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė, Andrius Jasinskis, VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ vadovas, Anastasija Olenkovič, Naujosios Vilnios Atvirosios jaunimo erdvės jaunimo darbuotoja.

2 DALIS. Kada bajeris tampa ugdymo įrankiu?

Humoras yra viena iš fundamentalių žmogaus kompetencijų. Dirbant su jaunimu, vienas iš efektyvių pasitelkiamų instrumentų yra humoras, kuris iki šiol naudojamas daugiau mažiau, kaip savaime suprantamas eilinis komunikacijos elementas. Paskaitoje bus galima sužinoti apie kryptingą humoro panaudojimą, dirbant ar konsultuojant jaunimą. Taip pat kaip jis atsiranda ir kokių sąlygų reikia, kad humoras būtų tikslingas ir ugdantis, o kada geriau jo nenaudoti.

Lektorius Artūras Malinauskas, supervizorius, provokatyvus terapeutas, Lietuvos neformaliojo ugdymo asociacijos narys, Všį "Kitokie projektai" konsultantas.

Vertinimų komentarai

Kristina
Labai idomu, ačiū

Jolanta

Dalia

Lilija

Ramute

Svetlana

Kęstutis

Eleonora

Jelena

Oleg

Daiva

Irena

1 val 25 min + klausimai lektoriui
(4.79/14 balsai)

KOMENTARAI
14
PERŽIŪROS
116

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

jaunimo reikalu departamentas prie socialines apsaugos ir darbo ministerijos
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD) buvo įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d. pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) , veikusią nuo 1996 m.