Verslumas ir inovacijos. Nacionalinis darbo su jaunimu forumas "Ateik. Išgirsk. Dalinkis"

 • 1.
  1
  0:17:46
 • 2.
  2
  0:54:32
 • 3.
  3
  0:28:12
 • 4.
  4
  0:22:19


Mokymo medžiaga
bukletas-final.pdf

1 DALIS. Galimybės jaunam žmogui: ką gali pasiūlyti VšĮ „Versli Lietuva“?

VšĮ „Versli Lietuva“ - Ūkio ministerijos įsteigta agentūra, skatinanti verslumą, tvarią ir modernią verslo plėtrą, startuolių ekosistemą bei eksportą Lietuvoje. „Versli Lietuva" - tai „vienas langelis” verslui per visą jo raidos ciklą. Šios paskaitos metu bus pristatomos VšĮ „Versli Lietuva“ įgyvendinamos programos, siūlomos paslaugos, galimybės jauniems žmonėms, ypatingai paliečiant jaunus žmones regionuose.

Lektorius Gytis Morkūnas, VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorius.

2. DALIS. Kaip ugdyti jaunų žmonių verslumo įgūdžius?

Pastebima, kad kiekvienais metais jaunų žmonių domėjimasis galimybėmis kurti nuosavą verslą didėja, tačiau neretai jaunam žmogui tenka susidurti su įvairiais iššūkiais. Dėl šios priežasties diskusijos metu siekiama išsiaiškinti, ką iš tikrųjų reiškia „verslumas“, kokios yra verslo kūrimo galimybės nacionaliniu ir regioniniu mastu bei kokios savybės yra būtinos, norint pradėti verslą. Diskusijos dalyviai taip pat kalba apie kūrybiškumą ir jo sąsają su verslu bei apie tai, ar Lietuvos švietimo sistema skatina verslumo ir kūrybiškumo ugdymą.

Moderuoja Vladas Polevičius

Dalyviai: Kęstutis Šetkus, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius, Dominykas Šumskis, VšĮ „Versli Lietuva“ Startup Lithuania Projektų vadovas, Kasparas Mociūnas, „Paletės baras“ Utenoje savininkas, Ignas Survila, ,,Citybirds“ įkūrėjas.

Vertinimų komentarai

Simona

Erikas

Laima

Ona
Dėkoju. Labai naudinga ir įdomi informacija.

Kristina

Regina

Irena

Dijana
Patiko

(4.88/8 balsai)

KOMENTARAI
8
PERŽIŪROS
82

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

jaunimo reikalu departamentas prie socialines apsaugos ir darbo ministerijos
Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - JRD) buvo įkurtas 2006 m. rugpjūčio 15 d. pertvarkius Valstybinę jaunimo reikalų tarybą (VJRT) , veikusią nuo 1996 m.