Kaip tinkamai drausminti vaikus? (8 ak.val.)

1 val 59 min +testai
Priskirti mokymą

Kodėl mes siekiame vaiką nubausti? Ar tam, kad tiesiog nubaustume, ar iš tiesų norime išmokyti tinkamo elgesio? Vaikai sąmoningai nenori suaugusiems sudaryti problemų, jie tiesiog mokosi, pažįsta pasaulį ir... daro klaidas. Bausmės tik išmoko vaikus būti atsargesniais, tačiau nemoko atsakomybės ar paklusnumo. Tad kaip tinkamai drausminti vaikus, išlaikant šiltus tarpusavio santykius? 

Į šiuos klausimus mokyme „Kaip tinkamai drausminti vaikus?“ atsako Jūratė Bortkevičienė – vaikų psichologijos specialistė, edukologė, organizacinės psichologijos magistrė. Lektorė pataria, kaip išlaikyti discipliną namuose, supažindina su dažniausiai tėvelių daromomis klaidomis bei tinkamais drausminimo būdais. Visi pateikiami patarimai – ne tik efektyvūs, tačiau ir lengvai taikomi bei paprasti. 

Seminare nagrinėjamos temos:

  • Kokią naudą gauna vaikai, kai suaugę kontroliuoja jų elgesį?
  • Kaip išlaikyti namuose discipliną?
  • Kokios bausmės vaikui yra naudingos, o kokios žalingos?
  • Kaip tinkamai suformuluoti draudimą vaikui?
  • Kokiose srityse būtina drausminti vaikus?
  • Kada vaiko jokiu būdu negalima bausti?
  • Kokios bausmės vaikui yra naudingos?
  • Kaip išlaikyti vidinę ramybę tėvams?

Mokymas akredituotas.


Vertinimų komentarai
Margarita
Nes lana

Ieva
Taip atvira, naudinga ir informatyvu, iš pradžių skeptiškai žiūrėjau - "o ne reikės 2 valandas klausytis", o paskui negalėjau atplėšt akių, vis stabdžiau ir rašiausi naudingas įžvalgas, savo mintis, norėjau tiek daug paklausti... tikrai labai naudingas seminaras, labai patiko lektorės gyvumas, tiek daug savęs atidavė... drąsiai vertinu 5-uku ir labai viliuosi, kad daugiau žmonių tai pamatys :)

Rita
begalinis aciu.. su vyru paziurejome, labai padejo geriau suprasti vaika ir pasirodo drausminome ji ne visada tinkamai.. dabar pagerejo santykiai seimoje,aciu

Nuostabus seminaras, kaip ir visi apie vaikų auklėjimą pas Jus. Labai naudingi man, dviejų vaikučių mamai. Daug išmokau, ačiū.

(5.00/4 balsai)

KOMENTARAI
4
PERŽIŪROS
2212
jurate bortkeviciene
LEKTORĖ
Baigusi mokyklą įstojo į Klaipėdos Universitetą, jame įgijo edukologijos bakalauro laipsnį. Žinių troškimas paskatino tęsti studijas ir 2006 metais apgynė organizacinės psichologijos magistro laipsnį.

Mokymai
gyvenimo universitetas lt, vsi
„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam asmeniui ar grupei žmonių atrasime įdomių bei dar