KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„12 motyvacijos faktorių pedagogo darbe, kurie keičia požiūrį ir įgalina veikti“

Kas Jus išties motyvuoja ir skatina būti sėkmingu pedagogu? Ir kaip sulaukti motyvacijos iš savo vadovo? O jeigu esu vadovas, ar tikrai teisingai suprantu darbuotojus ir ar taikoma sistema skatina labiau stengtis? Labai dažnai vadovai visiems darbuotojams pritaiko tuos pačius motyvacijos metodus ir stebisi, kodėl vieni švietimo įstaigos darbuotojai tuo džiaugiasi, o kiti vaikšto nosį nukabinę arba nereaguoja niekaip. Vienus pedagogus labiau motyvuoja pinigai, kitus - prasmė. Raskite atsakymą, kaip siekti darbuotojų aukštos motyvacijos, kai faktoriai tokie skirtingi.

 

Kam skirti mokymai?

Ne tik švietimo įstaigos vadovui, siekiančiam labiau pažinti savo darbuotojus, bet ir pedagogams, norintiems atpažinti savo motyvacijos faktorius  ir padėti sau tapti produktyviu ir motyvuotu darbuotoju. 

Mokymo metu sužinosite:

  • 12 motyvacijos faktorių kasdienėje praktikoje (pagal S. Ritchie ir P. Martin);
  • Kodėl yra sakoma „pinigai žmonių nemotyvuoja, bet demotyvuoja“, ar tai tiesa?
  • Ko man reikia, kad būčiau entuziastingas kolega ir motyvuotas pedagogas?
  • Kodėl vieniems darbuotojams reikia pinigų, o kitiems prasmės?
  • Kodėl vieni nori pokyčių, o kiti siekia stabilumo?
  • Kaip nepatenkinus vieno motyvo, įmonėje kyla konfliktai, gandai, patyčios?

 

Šis seminaras yra ilgalaikės akredituotos programos „Vadovavimo ir lyderystės švietimo įstaigai kompetencijų tobulinimas“ (213002839) dalis. Dalyviams išduodami 8 val. akredituoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki gruodžio 9 d., 13:00 val. 
4. Platininiai VIP nariai tiesioginę transliaciją gali stebėti nemokamai. Jums reikia prisijungti prie savo paskyros ir paspausti mygtuką „Registruotis“.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. gruodžio 9 d., 15:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

2 ir daugiau dalyvių
9 EUR 12 EUR

 

LEKTORĖ
 

Jūratė Bortkevičienė 

Jūratė Bortkevičienė  – vaikų ir šeimos santykių psichologė, verslo psichologė, mokymų lektorė lyderystės temomis. Konsultuoja ugdomojo vadovavimo ir komandos formavimo, taip pat  vaikų auklėjimo bei ugdymo klausimais. Konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė, taip pat knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.