KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Akcentuoto charakterio vaikai“

 

Akcentuotas charakteris - tai nauja ir aktuali tema, kuri darosi vis labiau pritaikoma pedagogų darbe. Kaip svarbu, kad pedagogas žinotų, kas yra akcentuotas charakteris? Kaip atpažinti šiuos tipus vaikuose? Kaip pedagogas, įgijęs šių praktinių žinių, gali užtikrinti sklandų ir motyvuotą mokinių darbą? 

 

Akcentuotas charakteris skirstomas į skirtingus tipus bei jų variacijas. Ar kiekvienas vaikas gali turėti kurio nors tipo bruožus? Kaip veiksmingiausia dirbti su akcentuoto charakterio tipo mokiniu, kad ugdymo procesas būtų malonus, sklandus ir visapusiškai sėkmingas? Kokios galimybės atsiveria, kai dirbama kryptingai?

 

Nuotolinio susitikimo metu lektorė pasidalins savo pedagogine patirtimi, pavyzdžiais iliustruos ne tik sudėtingų situacijų sprendimo būdus dirbant su akcentuoto charakterio vaikais, bet ir gerąja patirtimi. Tai praktiška tema, lengvai pritaikoma kasdieniame darbe. Lektorė meistriškai iliustruoja pavyzdžius su švelnia ironija, pateikdama išeitį kiekvienai aptartai situacijai. 

 

Mokymų turinys aprėpia įvairias amžiaus grupes, todėl yra naudingas tiek dirbant su mažaisiais, tiek su vyresniais vaikais. Praktinės žinios pritaikomos darbui bendrojo lavinimo mokyklose ir meninio ugdymo mokyklose ar užklasinėje meninėje veikloje. 

 

 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:


1)  Kas yra akcentuotas charakteris? 
2)  Akcentuoto charakterio kilmė.
3)  Akcentuoto charakterio paplitimas.
4)  Amžiaus įtaka akcentuotam charakteriui.
5)  Akcentuoto charakterio tipai.
6)  Kaip dirbti su skirtingų tipų vaikais? Kokie metodai veiksmingiausi? 
7)  Kaip elgtis su akcentuoto charakterio vaikais?
8)  Bendravimo su akcentuoto charakterio vaikais ypatumai.
9)  Teigiamų akcentuoto charakterio pusių ugdymas.

 


Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr.092). Dalyviams išduodami 8 val. akredituoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą „Meninio ugdymo pedagoginiai-psichologiniai iššūkiai ir praktiniai sprendimo būdai“ (40 val. Kodas: 211001133).

 

Registracijos į renginį priimamos iki gegužės 19 d., 11:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

 

Praktinius mokymus veda Laura Dubosaitė - psichologė, LMTA pedagogikos katedros lektorė, skaitanti pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, parengusi mokslinių publikacijų, vedanti respublikinius seminarus pedagogams. Mokslinių interesų sritys: pedagoginė psichologija, raidos psichologija, muzikos pedagogika.
 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. gegužės 19 d., 14:00-17:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
9 EUR

4 ir daugiau dalyvių
7 EUR  9 EUR

*