KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

Bendravimo su tėvais psichologiniai iššūkiai“

 

Neretai būna taip, jog mokytojų bendravimas su mokinių tėvais virsta papildomu psichologiniu iššūkiu ne tik pedagogui, bet ir visoms komunikuojančioms pusėms. Kaip kalbėtis, kad susikalbėtume?

 

Svarbiausia atminti: tiek pedagogai, tiek mokinio tėvai bendraudami iš tiesų siekia bendro tikslo - padėti mokiniui ugdymo procese. 

 

Šie praktiniai mokymai padės suvokti ugdymo specialistų emocinio intelekto svarbą, išsikelti motyvuojančius tikslus tinkamam bendravimui ir mokinių drausminimui, parodys būdus, kaip susikalbėti su vaikais ir jų tėvais, sėkmingai išvengiant pagrindinių bendravimo klaidų bei randant darnius, veiksmingus sprendimus, tenkinančius visas komunikuojančias puses. 


 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:

 

1) Sudėtingų tėvelių tipai
2) Priežastys, kodėl tėvai tampa sudėtingi
3) Kaip bendrauti ir užmegzti pozityvų ryšį su tėvais?
4) Klausimų-atsakymų sesija


 

Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr. 092). Dalyviams išduodami akredituoti 8 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą Mokinių emocinių kompetencijų ir bendravimo iššūkiai bei galimybės ( 40 val. Kodas: 2011001101).

 

Registracijos į renginį priimamos iki gegužės 5 d., 11:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

Mokymus veda Jūratė Bortkevičienė - Psichologė, lektorė, UAB „Galimybių arsenalas“ ir VŠĮ „Atsakinga tėvystė“ įkūrėja ir vadovė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. gegužės 5 d., 15:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR  12 EUR

*