KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

Kaip išlaikyti bendravimo ir drausmės balansą?“

 

Svarbu suprasti, kad žmonės - labai skirtingi individai, patiriantys daugiau nei 300 skirtingų emocijų. Tik pažinę emocijas ir savo pačių elgesį joms užplūdus, galėsime padėti mokiniams didinti jų emocinį raštingumą. Kodėl vaikai maištauja, manipuliuoja ir kodėl kyla noras juos už tai nubausti? Mokome tam, kad baustume, ar tam, kad išmokytume tinkamo elgesio?

 

Mokydamiesi vaikai daro daug klaidų: svarbu atminti, kad norint pakeisti vaiko elgesį, reikia pasitelkti visą savo išmintį, o ne bausmes. Dažnai susiduriama su problema, kuomet ugdymo specialistai patys pasiduoda vaikų manipuliacijai ir taip pagilina šios problemos esmę.

 

Šie praktiniai mokymai padės suvokti ugdymo specialistų emocinio intelekto svarbą, išsikelti motyvuojančius tikslus tinkamam bendravimui ir drausminimui, parodys būdus, kaip susikalbėti su vaikais, sėkmingai išvengiant pagrindinių komunikacijos klaidų bei atliepiant mokinių poreikius.

 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:


1)  Vaikų maištavimo priežastys
2)  Naudingos drausminimo priemonės
3)  Klaidos komunikacijos procese ir jų sprendimo būdai
4)  Tinkami būdai reaguoti į vaikų netinkamą elgesį
5)  Vaikų drausminimo prevencija
6)  Klausimų-atsakymų sesija


 

Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr. 092). Dalyviams išduodami akredituoti 10 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą Mokinių emocinių kompetencijų ir bendravimo iššūkiai bei galimybės ( 40 val. Kodas: 211001101)

 

Registracijos į renginį priimamos iki balandžio 21 d., 11:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

Mokymus veda Jūratė Bortkevičienė - psichologė, lektorė, UAB „Galimybių arsenalas“ ir VŠĮ „Atsakinga tėvystė“ įkūrėja ir vadovė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.


 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. balandžio 21 d., 15:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR 12 UR

*