KVIEČIAME Į NEMOKAMUS PRAKTINIUS MOKYMUS

„Kaip ugdyti vaikų emocinį intelektą?“

Šiuo metu randame daug mokslinių ir praktinių įrodymų, kad žmogaus gyvenimo laimė, profesiniai pasiekimai ir sėkmingi santykiai ir bendravimas priklauso nuo emocinio intelekto. O grupės ir bendruomenės gerovė – nuo jos narių turimų emocinio intelekto įgūdžių. Tad siekiant sėkmingo ugdymo proceso bei palankaus psichologinio klimato grupėse, šeimose, emocinės kompetencijos turėtų tapti mūsų prioritetu.

Lektorė Milda Karklytė-Palevičienė dovanoja naują seminarą, parengtą pagal jos šį mėnesį išleistą knygą „Vaiko emocinis intelektas. Kaip padėti vaikams pažinti emocijas, pasitikėti savimi ir gerai sutarti su kitais“. Seminare susipažinsime su pagrindiniais emocinio intelekto ugdymo principais bei jo svarba vaiko ir visuomenės gyvenime. 

Seminaras skirtas visiems pedagogams ir švietimo specialistams, dirbantiems su ikimokyklinio amžiaus vaikais.

Seminaro dalys:

 Sužinosime, kokie emociniai įgūdžiai ir asmeninės savybės svarbūs ugdant vaiko EQ?
 Išsiaiškinsime, kokią įtaką vaiko gyvenimui daro EQ kompetencijų stoka.
 Dalyviai gaus praktinių rekomendacijų, kaip stiprinti vaiko EQ įgūdžius bei elgtis kasdieninėse iššūkių keliančiose situacijose.
 

Registracijos į renginį priimamos iki rugsėjo 29 d., 12:00 val. 

Renginio dalyviams bus išduodamos 2 ak. val. dalyvavimą patvirtinančios pažymos.

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. rugsėjo 29 d., 13:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA


NEMOKAMAI

 

LEKTORĖ
 

Milda Karklytė-Palevičienė

Milda Karklytė-Palevičienė – lektorė yra vaikų ir paauglių psichologijos centro „Laimingas vaikas“ įkūrėja, vaikų psichologė, 13 metų dirbanti šioje srityje. Savo patirtimi dalinasi  žurnaluose, dienraščiuose, interneto portaluose, radijuje ir televizijoje („Tavo vaikas“, „Mažylis“, „Mamos žurnalas“, „Raktas“, „Mamai ir vaikui“, „Lietuvos rytas“, ,,Natūralioji medicina“, „Prie kavos“, www.15min.lt, www.delfi.lt, www.tavovaikas.lt, www.tv3.lt, „Žinių radijas“, LRT, LNK ir kt. ).