Kas svarbiausia klasės vadovo darbe?

Jei Jūs esate klasės vadovas (-ė), neabejojame, kad Jūsų atsakymas sutaps bent su vienu iš šių:
-    Gebėjimas uždegti ir motyvuoti auklėtinius;
-    Gebėjimas įtraukti ir sutelkti bendram tikslui mokinių tėvus (rasti bendrą kalbą);
-    Psichologijos siūlomų metodų perpratimas ir gebėjimas juos taikyti;
-    Gebėjimas daryti įtaką ir efektyviai komunikuoti su vaikais;
-    Pasitikėjimas savimi bei savo meistriškumo nuolatinis tobulinimas.

Tai yra pagrindinės probleminės sritys, kurios išryškėjo Pedagogas.lt tyrimo metu apklausus kelis šimtus Lietuvos pedagogų, kartu užimančių ir klasės vadovo pareigas.

Siekdami išspręsti šias problemas, atrinkome geriausius Lietuvos specialistus ir kartu sukūrėme naujo formato tęstinę mokymų programą bei unikalią patirčių keitimosi ir konsultacijų erdvę.

Programa startuoja spalio mėn. ir tęsis iki balandžio mėn. Mokymai vyks kas 2 sav. (išskyrus šventinius laikotarpius). Programą sudaro net 12 praktinių mokymų. Mokymai vyks tiesiogiai internetu, kiekvieno trukmė iki 2 ak. val. 

 

PROGRAMOJE: 12 temų/seminarų

 

 

 • Kaip planuoti ir organizuoti klasės vadovo darbą;
 • Kaip būti nepakeičiamu mokytoju ir mentoriumi, pas kurį visada norisi sugrįžti;
 • Viešojo kalbėjimo įgūdžiai ir klasės vadovo autoritetas;
 • Apie tai, ko nepaminėjo karjeros konsultantas.

 

 

 

 

 

 

 • Neuroedukacinių metodų veiksmingas naudojimas klasėje;
 • Mokytojo emocinis atsparumas;
 • Kaip nebijoti savo mokinio, o jį suprasti;
 • Kaip ir ką kalbėti su mokiniais apie lytiškumą.

 

 

 

 

 

 • Pilietiškumo ugdymas;
 • Kaip sukurti sklandų dialogą su tėvais;
 • Kaip padėti mokiniams įžvelgti prasmę ir likti motyvuotiems;
 • Klasės valdymo stiliai.

 

 

Pedagogas.lt NAUJIENA: unikali patirčių erdvė!

 • Galimybė užduoti klausimus ir gauti atsakymus tiek iš lektorių, seminaro metu, tiek iš kolegų, kurie išsprendę Jūsų problemą.
 • Galimybė keistis ir gauti metodinę medžiagą, idėjas klasės valandėlių veikloms.
 • Galimybė mokytis su ir iš kolegų.  

 

 

 

 • Šią ilgalaikę (40 valandų) kvalifikacijos tobulinimo programą akredituoja ir įgyvendina VšĮ „Gyvenimo Universitetas LT“ (akreditacijos pažymėjimo Nr. IVP-38).
 • NEMOKAMAI pasiekiamas mokymo įrašas – mokykitės Jums patogiu metu.
 • Galimybė pasikviesti lektorius į savo įstaigą (už papildomą mokestį).
 • Užsiregistravusiems dalyvių sąrašą atsiųsti [email protected] iki rugsėjo 15 d.

 

 

 

 

 

Kaina dalyviui iki 06.30

39 EUR 65 EUR

REGISTRACIJA

tik 3 € už mokymą

 

Kaina įstaigai iki 06.30
iki 20 dalyvių


294 EUR 490 EUR

REGISTRACIJA

 

 

Kaina įstaigai iki 06.30
iki 40 dalyvių


414 EUR 690 EUR

REGISTRACIJA

 

 

Kaina įstaigai iki 06.30
41+ dalyvių


534 EUR 890 EUR

REGISTRACIJA

 

 

PROGRAMOJE: 12 lektorių-praktikų

 

 

 

Dr. Agnė Laskytė – biomedicinos mokslų daktarė, „Herojaus“ mokyklos psichologė, Kriminalinės žvalgybos mokymo centro lektorė ir įvairių mokymo programų, skirtų pareigūnams, bendraautorė, andragogikos, tarpusavio santykių, vadovavimo ir personalo atrankų, bendravimo psichologijos specialistė. Taip pat kuria Facebook puslapio „Dideli vaikai“ turinį, kuris skirtas tėvams, globėjams, mokytojams ir kitiems su vaikais dirbantiems specialistams.

 

 

 

 

 

Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, organizuojantis „Whatansu“ stovyklas vaikams ir „Masters of Calm“ dvasingumo iniciatyvas.

 

 

 

 

 

Laura Dubosaitė – psichologė, LMTA pedagogikos katedros lektorė, skaitanti pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, parengusi mokslinių publikacijų, vedanti respublikinius seminarus pedagogams. Mokslinių interesų sritys: pedagoginė psichologija, raidos psichologija, muzikos pedagogika.

 

 

 

 

 

Antanas Jonušas – lektorius, skaitantis paskaitas lytiškumo ugdymo ir lyčių lygybės bei istorijos mokymo temomis, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas, “Šeimų asociacijos” valdybos narys.

 

 

 

 

Daiva Šilienė – lektorė ir karjeros konsultantė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorė, MRU Karjeros valdymo specializacijos studijų programos komiteto narė, profesinio orientavimo darbo grupių narė.

 

 

 

 

 

 

 

Daiva Šipailienė – socialinė pedagogė ir neuroedukacijos specialistė. Apjungusi šias abi pareigybes, lektorė pasiekia efektyvių rezultatų dirbdama su vaikais. Veda mokymus tiek Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose, tiek mokyklose.  

 

 

 

 

 

Vaidas Arvasevičius – lektorius, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, karjeros konsultantas, Jeet Kune Do Kovos menų studijos mokinių treneris. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais visos Lietuvos mokyklose, progimnazijose, gimnazijose.

 

 

 

 

Gitana Ivanauskienė – lektorė praktikė ir lietuvių kalbos mokytoja, daugiau nei dvidešimt metų dirbanti klasės vadovo darbą. Gitana Ivanauskienė yra vertinama ne tik kaip savo specialybės profesionalė, bet ir ta klasės vadovė, kuri moka suburti klasę, įkvėpti mokinius siekti aukštesnių tikslų, bet ir būti ta mokytoja, su kuria mokiniai nori susitikti net ir po daugelio metų.