KVIEČIAME Į NAUJŲ MOKSLO METŲ ATIDARYMO KONFERENCIJĄ

„Švietimo vizija 2022“ 

Pailsėjus po atostogų verčiame naują lapą ir ieškome efektyvių būdų kaip naujus mokslo metus pasitikti tvirčiau, optimistiškiau ir su lengvumu.

Kasmetinės konferencijos lektoriai-žvaigždės savo temas pristatys trumpai, bet praktiškai – kiekvienam jų bus skirta 20 minučių. Tad galėsite būti ramūs, kad gausite daug koncentruotos informacijos per trumpesnį laiką. 

Konferencija skirta bendrojo lavinimo mokyklų pedagogams, pradinių ir vyresnių klasių mokytojams, ugdymo specialistams bei švietimo įstaigų vadovams.

Konferencijos metu sužinosite, kaip: 

   rasti tinkamiausią ryšį su mokinių tėvais ir juos įtraukti į ugdymo procesą;
   pasiruošti naujiems karjeros pokyčiams ir juos pritaikyti kiekvieno pedagogo darbui;
   užauginti pedagogo autoritetą ir išnaudoti tai produktyviam darbui su mokiniais ir kolegomis;
   išmokti konstruktyviai valdyti konfliktus ir mokėti prevenciškai užkirsti jiems kelią;
   rasti būdą, kuris palengvina užduotį ugdyti atsakomybę ir pareigingumą per mokytojo vaidmenį;
   kurti konstruktyvų dialogą su mokiniais ir mokėti pažadinti jų smalsumą bei žingeidumą.

 

Svarbi informacija registruojantis:

1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki rugpjūčio 30 d., 11:00 val. 
4. Platininiams nariams registracija - 0€. Kaip tapti platininiu nariu: https://www.pedagogas.lt/narystes
5. Renginį organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38). Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymėjimus.

LAIKAS IR VIETA

2022 m. rugpjūčio 30 d., 13:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 24 EUR* 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR 21 EUR*

*Šios kainos galioja iki 2022-08-15. 

 

LEKTORIAI

 

Dr. Agnė Laskytė

 

 

Kaip neperdegti, o mokėti užsidegti 

 

Dr. Agnė Laskytė – biomedicinos mokslų daktarė, „Herojaus“ mokyklos psichologė, Kriminalinės žvalgybos mokymo centro lektorė ir įvairių mokymo programų, skirtų pareigūnams, bendraautorė, andragogikos, tarpusavio santykių, vadovavimo ir personalo atrankų, bendravimo psichologijos specialistė. Taip pat kuria Facebook puslapio „Dideli vaikai“ turinį, kuris skirtas tėvams, globėjams, mokytojams ir kitiems su vaikais dirbantiems specialistams.

 

Lektorė pasidalins metodais, kaip įtraukti į savo dienos rutiną tam tikrus nedidelius žingsnius, padėsiančius neperdegti darbų gausoje, ir laviruojant tarp pareigų ir atsakomybių išmokti save apdovanoti kasdien.

 

 

 

Mindaugas Vidugiris

Kaip užmegzti dialogą su tėvais ir įtraukti juos į bendradarbiavimą?

 

Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, organizuojantis „Whatansu“ stovyklas vaikams ir „Masters of Calm“ dvasingumo iniciatyvas.

 

Lektorius pasidalins įžvalgomis, kodėl mokinių tėvai dažniausiai nenori dalyvauti bendrame ugdymo procese, nenori prisiimti atsakomybės už vaikų ugdymą ir kaip pedagogu rasti būdų tai pakeisti.

 

 

 

 

 

Laura Dubosaitė

 

Mokytojų iliuzijos – kaip išsklaidyti jas į realybę? 

 

Laura Dubosaitė – psichologė, LMTA pedagogikos katedros lektorė, skaitanti pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, parengusi mokslinių publikacijų, vedanti respublikinius seminarus pedagogams. Mokslinių interesų sritys: pedagoginė psichologija, raidos psichologija, muzikos pedagogika.

 

Lektorė pasidalins dažniausiai pasitaikančiomis iliuzijomis, kurias susikuria dažnas pedagogas. Tai ne tik trukdo mokytojui kaip savo srities specialistui, bet ir kaip asmenybei, siekiančiai savo asmeninių tikslų ir tobulėjimo. Pranešime bus pasidalinta metodais ir patirtimi, kaip išsivaduoti iš gėdos ar kaltės jausmo, kad nesi visažinis pedagogas.

 

 

 

Daiva Šilienė

 

 

Pedagogo vaidmuo ugdymo karjerai dėlionėje

 

Daiva Šilienė – lektorė ir karjeros konsultantė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorė, MRU Karjeros valdymo specializacijos studijų programos komiteto narė, profesinio orientavimo darbo grupių narė.

 

Savo pranešimu lektorė papasakos, kokios naujovės laukia švietimo įstaigos, kai atsiras privalomai naujieji karjeros specialistai. Pateiks įžvalgų, kaip kiekvienas pedagogas gali prisidėti prie laimingo žmogaus kūrimo, tad į kokius aspektus reikia atkreipti dėmesį.

 

 

 

Vaidas Arvasevičius

 

 

Smalsumas ir valios įtaka vaiko pareigingumo ir atsakomybės ugdymui 

 

Vaidas Arvasevičius – lektorius, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, karjeros konsultantas, Jeet Kune Do Kovos menų studijos mokinių treneris. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais visos Lietuvos mokyklose, progimnazijose, gimnazijose.

 

Pranešime lektorius pasidalins metodais, kaip geriausiai pasinaudoti vaiko prigimtinėmis savybėmis ugdant itin svarbias gyvenimui charakterio savybes – pareigą ir atsakomybę. Kiekviena karta atsineša naujų iššūkių ir savitumo, tad pedagogui tenka ieškoti savito kelio, kaip įdiegti tam tikras vertybes paprastai ir suprantamai jaunajai kartai. 

 

 

 

 

Dr. Mindaugas Nefas

 

 

Ko tikėtis iš atnaujinto ugdymo turinio

 

Dr. Mindaugas Nefas  VDU licėjaus "Sokratus" direktorius, VDU Humanitarinių mokslų fakulteto dėstytojas, istorikas. Dalyvauja įvairiuose edukaciniuose projektuose, prisideda prie ugdymo turinio atnaujinimo, mokyklinių vadovėlių rengimo. Įvairių mokslinių ir publicistinių straipsnių istorine ir pedagogine tematika autorius. 

 

Savo pranešime lektorius pasidalins, kokie nauji pokyčiai laukia ugdymo įstaigų šiais naujaisiais mokslo metais. Pateiks įžvalgų, kaip kiekvienas pedagogas gali pasiruošti priimti naujoves ir patars, kaip lengviau jas pritaikyti savo darbe.

 

 

 

 

 

Rytis Komičius

 

 

Kokias pamokas veda mokytojai-superherojai?

 

Rytis Komičius – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius, anglų kalbos ir psichologijos mokytojas, mokyklų išorės vertintojas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantas bei konsultantas ugdymo kokybės ir strateginio planavimo klausimais. Dalyvauja savanorystės programose, skaito paskaitas ir pranešimus įvairiose konferencijose ir renginiuose. 

 

Savo pranešime lektorius pasidalins patirtimi, kaip atliekant išorinį švietimo įstaigos vertinimą galima pastebėti, jog pedagogai atlieka ypatingai atsakingą ir svarbų darbą, tačiau dažnai neįvertina savo darbo kaip itin reikšmingo ir atliekamo puikiai. Lektorius akcentuoja, koks svarbus įvertinimas iš šalies, bet dar svarbesnis asmeninis žinojimas kiekvienam pedagogui, kad savo kaip mokytojo darbą atlieka puikiai. 

 

 

 

 

Katerina Strij

 

 

Kaip tėvams ir mokytojams lavinti mokinio įgūdžius sėkmingai akademinei veiklai?

 

Katerina Strij – neuropsichologė, vaikų raidos trenerė, ugdymo metodikų autorė, vaikų psichikos sutrikimų srities specialistė, neuropedagogikos centro „Brain Up“ vadovė. Lektorė yra gerai žinoma ir pripažinta Ukrainos specialistė. 

 

Lektorė pasidalins įžvalgomis, kaip kiekvienas pedaogogas ir tėvai galėtų suprasti, kokius įgūdžius reikia lavinti vaikams, kad šiame skaitmeniniame pasaulyje jiems būtų lengviau suprasti informaciją ir pritaikant neuromokslo pažangą padėti siekti aukštų akademinių rezultatų.