KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Kūno kalba: kaip sukurti autoritetą?“

Mokslininkai teigia, kad žmonės suprantantys kūno kalbą gyvenime pasiekia daug daugiau ir yra sėkmingesni. Todėl kūno kalbos išmanymas ir jos naudojimas daro ženklią įtaką asmeniniame ir darbiniame žmogaus gyvenime.

Kūno kalbos ženklai yra keturis kartus efektyvesni nei žodinė kalba ir dažniausiai jie kyla nesąmoningai. Žmogus gali sustoti kalbėti, bet jis niekaip negali sustabdyti savo kūno kalbos. Kūno kalba pasako itin daug, ypač ilgesnio bendravimo metu. Kūno kalba taip pat išduoda viską, ką bandoma paslėpti žodžiais. Kaip tuo pasinaudoti praktiškai ir „įdarbinti“ kūno kalbą veikti sau?

Pranešimo metu daugiausiai dėmesio bus skiriama mokytojo kūno kalbai klasėje, pamokos metu, ir sąmoningam bei efektyviam mokytojo autoriteto kūrimui.

Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektoriui. 
Dalyviams išduodami pažymėjimai. 

Laurynas Pečkaitis

 

Mokymus veda Laurynas Pečkaitis – „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, „Svajonių mokyklos“ vadovas ir lektorius, karjeros konsultantas. Profesionalus koučingo specialistas (ICF), Neurolingvistinio programavimo praktikas ir meistras (Maskvos NLP institutas), Eneagramos praktikas ir meistras (ECTA). Nuo 2008 m. veda mokymus efektyvaus mokymosi, komunikacijos, savęs pažinimo ir kitomis temomis.

 

 

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginių dienomis prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (nuotoliniu būdu), galima pasirinkti renginio įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn.
3. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. liepos 21 d., 15-17 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

Į VIENUS MOKYMUS
5,99 EUR* 9,99 EUR

Į VISĄ PROGRAMĄ (8 mokymai)
14,99 EUR* 50,00 EUR

*kaina Į VIENUS MOKYMUS iki 2021-07-16;
*kaina Į VISĄ PROGRAMĄ iki 2021-06-30.