KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Laiko planavimas mokytojams kaip perdegimo prevencijos priemonė

 

 

Ne paslaptis, jog mokytojo profesija garsėja kaip itin dideliu krūviu pasižymintis darbas, galintis mokytojus vesti tiesiai į perdegimą ir išsekimą.

Pati būdama mokytoja, Marija asmeniškai patyrė perdegimą bei išsekimą, tad gan anksti suprato: vienas iš svarbiausių įgūdžių būnant mokytoju - tai sėkmingas laiko planavimas.

Seminaro metu lektorė pristatys 10 praktinių būdų, kaip mokytojui planuoti savo darbo laiką, kad vietoje buvimo „amžinai užsiėmusiu“ mokytojas taptų produktyvus, efektyvus ir išvengtų galimo perdegimo.

 

Seminaro sudedamosios dalys:


1) Kodėl mokytojui laiko planavimas yra vienas iš būtiniausių įrankių? 

2) 10 būdų, kaip efektyviai planuoti laiką: darbo laiką, poilsio laiką, planavimo laiką.

3) 2 laiko planavimo įrankiai, kurie padės tinkamai susiplanuoti dieną ir metus. 

4) Lektorės rekomenduojamų knygų sąrašas apie laiko planavimą, perdegimą ir produktyvumą. Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei. 
Dalyviams išduodami 4 ak. val. Pedagogas.lt pažymėjimai. 

 

Registracijos į renginį priimamos iki vasario 25 d., 11:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

Marija Serbintaitė

 

Seminarą veda Marija Serbintaitė - Pedagogas.lt skaitmeninių projektų vadovė, penkerius metus dirbusi  istorijos mokytoja. Marija taip pat yra projekto fema.lt įkūrėja, StartFm radijo laidų vedėja, Delfi, Pedagogas.lt tinkalaščio straipsnių apie lyties stereotipus, klišes bei moterų lyderystę autorė, mokymų apie mokytojų emocinį gerbūvį, produktyvumą, laiko planavimą bei lyties stereotipų nebuvimą klasėje lektorė. 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Po renginio praėjus 14 d.d. įrašas taps prieinamas Pedagogas.lt VIP, Institucinis VIP, Specialioji VIP narystės turėtojams.

2. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
3. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
4. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
5. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

6. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. vasario 25 d., 15:00-16:30 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
7 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
5 EUR  7 EUR

*