KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Mobingas švietimo įstaigoje“

Atliepiant šių dienų aktualijas, beveik visi yra girdėję mobingo sąvoką, tačiau kas iš tiesų yra mobingas, dar kitaip vadinamas ir psichologiniu smurtu, atsakyti galėtų ne kiekvienas. Mobingas nėra taip lengvai identifikuojamas, nes psichologinio smurto riba dažnai sunkiai nustatoma. Atsakomybę galima taikyti tik dėl mobingo pasekmių. Mobingas prasideda ten, kur baigiasi teisės ir pareigos, tačiau kad būtų lengviau suprasti ir išaiškinti šiuos sunkiai įvertinamus reiškinius, būtina žinoti, kas yra mobingas, kaip jis pasireiškia, kur dažniausiai pastebimas ir kaip jį galima sustabdyti.
Lektorė pasidalins praktinėmis žiniomis, kurios reikalingos tiek švietimo įstaigos vadovui, sulaukiančiam priekaištų dėl peržengtų įgaliojimų, tiek pedagogui, kuris jaučia, kad tam tikri vadovo reikalavimai yra pertekliniai arba jo mokiniai peržengia pagarbaus elgesio ribas. 
Mokymų turinys aktualus įvairioms švietimo įstaigoms, kur darbuotojus sieja darbiniai santykiai. Praktinės žinios pritaikomos darbui ikimokyklinio ugdymo, bendrojo lavinimo mokyklose tiek pedagogams, tiek vadovams. Seminaro metu bus skiriama 45 min. klausimų sesijai, kurios metu bus atsakoma į iš anksto užduotus dalyvių klausimus anonimiškai.
Anketą rasite čia: Mobingas švietimo įstaigoje 

 

 Mokymų sudedamosios dalys ir temos: 

1. Psichologinė įtampa, smurtas darbo aplinkoje. Kaip atpažinti? 
2. Psichosocialiniai rizikos veiksniai ir jų vertinimo būdai. 
3. Prevencinės priemonės. 
4. Darbdavio pareigos. VDI rekomendacijos.
5. Pedagogo pareigos ir teisės darbiniame santykyje su vadovu ir mokiniu.
5. Atvejų praktikoje analizė.
6. Klausimų – atsakymų sesija.

Svarbi informacija registruojantis:

1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki sausio 24 d., 12:00 val. 
4. Platininiams nariams registracija - 0€. Kaip tapti platininiu nariu: https://www.pedagogas.lt/narystes
5. Renginį organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38). Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymėjimus.

LAIKAS IR VIETA

2022 m. sausio 24 d., 14:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR 12 EUR

 

LEKTORĖ
 


Raimonda Joskaudienė


Raimonda Joskaudienė – juristė, civilinės ir komercinės teisės praktikė, daugelio straipsnių ir knygų autorė, lektorė, konsultantė. Sukaupusi didelę teisės dėstymo, mokymo asmens duomenų apsaugos ir kt. temomis patirtį, dalijasi teismų praktika paremtais pavydžiais. Dalyvauja ir skaito pranešimus Lietuvoje ir užsienyje organizuojamose konferencijose.