KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Naujų mokslo metų iššūkiai darželyje – kaip pasiruošti?“ 

 

Artėjant rugsėjo pirmajai ne tik džiugiai rengiamės sutikti naujus ugdytinius. Ne mažiau svarbūs ir opūs klausimai: kokie vaikai ateis? Kaip seksis užmegzti kontaktą su jais bei jų tėvais? Ką kalbėti su tėveliais pirmojo susirinkimo metu, ko prašyti ir kaip pakviesti bendradarbiauti siekiant kuo lengvesnės vaiko adaptacijos grupėje?

Todėl kviečiame Jus į praktinius mokymus, kurie vyks rugpjūčio 23 dieną. Mokymai skirti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams bei visiems, susiduriantiems su vaikų adaptacijos, bendradarbiavimo su tėvais bei lyderystės grupėje sunkumais.

Mokymus ves didelę patirtį turinčios lektorės – psichologė Rūta Misiulienė bei ikimokyklinio ugdymo pedagogė-praktikė Vilė Černiuvienė.

Mokymo metu lektorės aptars tris pagrindines temas:

 adaptacijos procesas: kas tai, kiek trunka, kokia normali adaptacijos eiga ir kada vertėtų suklusti; tėvų išgyvenimai, vaikui pradėjus lankyti ikimokyklinio ugdymo įstaigą: nerimas ir baimė, liūdesys ir tuštuma; nerimastingi tėvai; lektorė Vilė Černiuvienė pasidalins praktiniais patarimais ir pasidalins lankstinuko pavyzdžiu, kurį galėsite naudoti  pasidalinant su tėveliais ir siekiant bendradarbiauti;

 prieraišumo psichologija: vaiko atsiskyrimo nuo tėvų procesas. Praktiniai aspektai, kaip auklėtoja gali padėti vaikui grupėje išgyventi adaptacinį laikotarpį;

 auklėtojo savijauta ir savipagalba: kaip pasirengti psicholigiškai prieš pradedant naujus mokslo metus? Psichologės Rūtos Misiulienės patarimai bei ikimokyklinio ugdymo mokytojos Vilės Černiuvienės, kaip mokytojos, patirtis, kas padeda auklėtojui sunkiu metu.

Šis renginys yra ilgalaikės programos „Adaptacinio periodo darželyje sunkumai ir jų įveikimo metodai", kuri parengta bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras, dalis. Dalyviai gaus akredituotus 10 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus (Akreditacijos pažymėjimas Nr. K211001177).
 

Svarbi informacija registruojantis:

1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki rugpjūčio 23 d., 9:00 val. 
4. Platininiams nariams registracija - 0€. Kaip tapti platininiu nariu: https://www.pedagogas.lt/narystes

 

LAIKAS IR VIETA

2022 m. rugpjūčio 23 d., 13:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR

*

LEKTORIAI

 

Rūta Misiulienė

 

 

Rūta Misiulienė – psichologė dviejų ministerijų kuruojamose srityse: Molėtų r. Švietimo pagalbos tarnyboje Molėtų PSPC, Psichikos sveikatos centre. Konsultantė-lektorė, rengianti mokymus pedagogams, pristatant tarptautines prevencines vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programas Utenos apskrityje:
 
- „Zipio draugai“;
- „Obuolio draugai“;
- „Zipio draugai SUP turintiems vaikams“.

 

Vilė Černiuvienė

Vilė Černiuvienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja, turinti virš 30 metų patirtį dirbdama su įvairiomis amžiaus grupėmis. Yra paruošusi medžiagą seminarams, nuotoliniams kursams, rašanti straipsnius svetainei ikimokyklinis.lt. Seka švietimo naujienas. Yra išleidusi metodinę knygelę – priemonę pedagogams „Metų laikai“.  Dalyvauja konkursuose ir projektuose, taip savo darbą papildydama vis naujomis idėjomis ir inovacijomis.