KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Neurografika: emocijų paleidimo dirbtuvės“

Kiekvieno žmogaus viduje gyvena įvairios emocijos – tiek neigiamos, tiek teigiamos. Svarbu per ilgai neužsibūti neigiamose emocijose ir laiku iš jų išeiti. Neurografika – tai kūrybiškas darbo su pasąmone metodas per piešimą.

Metodas pagrįstas neuronų jungčių suaktyvinimu, kuris skatina sąmonės perprogramavimą. Neurografikos metodo pagalba galima nuimti įtampą, sumažinti negatyvias emocijas, atsikratyti senų įsitikinimų, keisti mąstymą, lengviau rasti sprendimų iš pažiūros neišsprendžiamoms problemoms.

Praktinių mokymų metu lektorė ne tik pristatys neurografikos metodą, jo veikimo principus, bet taip pat pamokys, kaip lengvai, kūrybiškai paleisti įtampą ir destruktyvias emocijas, tokias kaip pyktis, pavydas, apatija, nusivylimas. Tam prireiks tik noro, balto popieriaus lapo, žymeklio (ar flomasterio) ir spalvotų pieštukų.

Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei. 
Dalyviams išduodami pažymėjimai.
 

Agnė Gontytė Filistovič

 

 

Mokymus veda Agnė Gontytė Filistovič – sertifikuota Neurografikos instruktorė, estetinio ir transformacinio koučingo specialistė, vystymosi labirintų instruktorė, finansinių transformacijų specialistė, pasąmonės blokų nuėmimo specialistė, transformacinio (psichoterapinio) žaidimo „Kesef.Pinigų ribos“ vedėja, NeuroArt studijos „Ant sparnų“ įkūrėja.

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginių dienomis prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (nuotoliniu būdu), galima pasirinkti renginio įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn.
3. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. birželio 30 d., 15-17 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

Į VIENUS MOKYMUS
5,99 EUR*  9,99 EUR

Į VISĄ PROGRAMĄ (8 mokymai)
14,99 EUR* 50,00 EUR

*kaina Į VIENUS MOKYMUS iki 2021-06-25;
*kaina Į VISĄ PROGRAMĄ iki 2021-06-30.