Kas svarbiausia klasės vadovo darbe?

Jei Jūs esate klasės vadovas (-ė), neabejojame, kad Jūsų atsakymas sutaps bent su vienu iš šių:
✔️   uždegti ir motyvuoti auklėtinius;
✔️   įtraukti mokinių tėvus ir sutelkti bendram tikslui, rasti bendrą kalbą;
✔️   išmanyti svarbiausius psichologijos metodus ir gebėti juos taikyti;
✔️   gebėti daryti įtaką ir efektyviai komunikuoti su vaikais;
✔️   nuolat stiprinti pasitikėjimą savimi bei tobulinti savo meistriškumą.

Tai yra pagrindinės probleminės sritys, kurias mūsų atliktos apklausos metu įvardino per 300 klasių vadovų. Matydami, kad šios temos jums yra ypač aktualios, atrinkome geriausius Lietuvos specialistus ir kartu sukūrėme naujo formato tęstinę mokymų programą, pritaikytą būtent klasių vadovams. 

Programa startuoja šių metų spalį ir tęsis iki kitų metų balandžio.

Mokymai vyks kas 2 sav. (išskyrus šventinius laikotarpius).

Programą sudaro net 12 praktinių mokymų.

Mokymai vyks tiesiogiai internetu, kiekvieno trukmė iki 2 ak. val. 

 

PROGRAMOJE 12 temų/seminarų

Išsami programa čia >>

 

 

 • Kaip planuoti ir organizuoti klasės vadovo darbą;
 • Kaip būti nepakeičiamu mokytoju ir mentoriumi, pas kurį visada norisi sugrįžti;
 • Viešojo kalbėjimo įgūdžiai ir klasės vadovo autoritetas;
 • Apie tai, ko nepaminėjo karjeros konsultantas.

 

 

 

 

 

 

 • Neuroedukacinių metodų veiksmingas naudojimas klasėje;
 • Mokytojo emocinis atsparumas;
 • Kaip nebijoti savo mokinio, o jį suprasti;
 • Kaip ir ką kalbėti su mokiniais apie lytiškumą.

 

 

 

 

 

 • Pilietiškumo ugdymas;
 • Kaip sukurti sklandų dialogą su tėvais;
 • Kaip padėti mokiniams įžvelgti prasmę ir likti motyvuotiems;
 • Klasės valdymo stiliai.

 

 

NAUJOVĖ - unikali patirčių erdvė!

Netrukus atsinaujinsiančioje Pedagogas.lt platformoje visi besimokantieji turės daug didesnes galimybes efektyviam mokymuisi:

 • Galimybė užduoti klausimus ir gauti atsakymus tiek iš lektorių, seminaro metu, tiek iš kolegų, kurie išsprendė Jūsų problemą;
 • Galimybė dalintis ir gauti metodinę medžiagą, idėjas klasės valandėlių veikloms;
 • Galimybė diskutuoti su kolegomis ir perimti jų patirtis.  

 

 

 

 • Šią ilgalaikę (40 valandų) kvalifikacijos tobulinimo programą akredituoja ir įgyvendina VšĮ „Gyvenimo Universitetas LT“ (akreditacijos pažymėjimo Nr. IVP-38).
 • NEMOKAMAI pasiekiamas mokymo įrašas – mokykitės Jums patogiu metu.
 • Galimybė pasikviesti lektorius į savo įstaigą (už papildomą mokestį).
 • Užsiregistravusiems dalyvių sąrašą atsiųsti [email protected] iki rugsėjo 19 d.

 

 

 

 

 

Kaina dalyviui


99 EUR

REGISTRACIJA

 

Kaina įstaigai
iki 20 dalyvių


490 EUR 

REGISTRACIJA

 

 

Kaina įstaigai
iki 40 dalyvių


690 EUR

REGISTRACIJA

 

 

Kaina įstaigai
41+ dalyvių


890 EUR 

REGISTRACIJA

 

 

 

PROGRAMOJE: 12 lektorių-praktikų

 

 

 

Dr. Agnė Laskytė – biomedicinos mokslų daktarė, „Herojaus“ mokyklos psichologė, Kriminalinės žvalgybos mokymo centro lektorė ir įvairių mokymo programų, skirtų pareigūnams, bendraautorė, andragogikos, tarpusavio santykių, vadovavimo ir personalo atrankų, bendravimo psichologijos specialistė. Taip pat kuria Facebook puslapio „Dideli vaikai“ turinį, kuris skirtas tėvams, globėjams, mokytojams ir kitiems su vaikais dirbantiems specialistams.

 

 

 

 

 

Mindaugas Vidugiris – profesionalus lektorius, vidinės organizacijų kultūros formavimo, krizių valdymo ir asmeninio tobulėjimo ekspertas, organizuojantis „Whatansu“ stovyklas vaikams ir „Masters of Calm“ dvasingumo iniciatyvas.

 

 

 

 

 

Laura Dubosaitė – psichologė, LMTA pedagogikos katedros lektorė, skaitanti pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse mokslinėse konferencijose, parengusi mokslinių publikacijų, vedanti respublikinius seminarus pedagogams. Mokslinių interesų sritys: pedagoginė psichologija, raidos psichologija, muzikos pedagogika.

 

 

 

 

 

Antanas Jonušas – lektorius, skaitantis paskaitas lytiškumo ugdymo ir lyčių lygybės bei istorijos mokymo temomis, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojas, “Šeimų asociacijos” valdybos narys.

 

 

 

 

Daiva Šilienė – lektorė ir karjeros konsultantė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorė, MRU Karjeros valdymo specializacijos studijų programos komiteto narė, profesinio orientavimo darbo grupių narė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donaldas Duškinas – lektorius ir retorikos mokytojas, kvėpavimo ir geštalt terapeutas, trijų knygų apie retoriką autorius. Paskutinioji jų – „Retorika mokytojams“. Lektorius jau daug metų veda seminarus ir mokymus ne tik verslo įmonių grupėms, bet ir nuolat rengia mokymus pedagogams.

 

 

 

 

 

 

 

Daiva Šipailienė – socialinė pedagogė ir neuroedukacijos specialistė. Apjungusi šias abi pareigybes, lektorė pasiekia efektyvių rezultatų dirbdama su vaikais. Veda mokymus tiek Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose, tiek mokyklose.  

 

 

 

 

 

Vaidas Arvasevičius – lektorius, sertifikuotas kūno psichoterapeutas, karjeros konsultantas, Jeet Kune Do Kovos menų studijos mokinių treneris. Konsultuoja pedagogus, tėvus ir mokinius gyvenimo krypties pasirinkimo bei savo prigimties suvokimo, ateities planavimo per savęs pažinimą klausimais visos Lietuvos mokyklose, progimnazijose, gimnazijose.

 

 

 

 

Gitana Ivanauskienė – lektorė praktikė ir lietuvių kalbos mokytoja, daugiau nei dvidešimt metų dirbanti klasės vadovo darbą. Gitana Ivanauskienė yra vertinama ne tik kaip savo specialybės profesionalė, bet ir ta klasės vadovė, kuri moka suburti klasę, įkvėpti mokinius siekti aukštesnių tikslų, bet ir būti ta mokytoja, su kuria mokiniai nori susitikti net ir po daugelio metų.

 

 

 

 

Rytis Komičius – Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius, anglų kalbos ir psichologijos mokytojas, mokyklų išorės vertintojas, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantas bei konsultantas ugdymo kokybės ir strateginio planavimo klausimais. Dalyvauja savanorystės programose, skaito paskaitas ir pranešimus įvairiose konferencijose ir renginiuose.

 

 

 

 

Sekite naujienas! Netrukus paskelbsime dar daugiau aktualių temų, kuriose specializuojasi geriausi Lietuvoje lektoriai-praktikai.