• Pedagogas.lt
  • Renginiai
  • ATOSTOGŲ PLANAS PEDAGOGAMS: 8 įkvepiančios temos pedagogo psichinei, fizinei ir emocinei sveikatai

„ATOSTOGŲ PLANAS PEDAGOGAMS: 8 įkvepiančios temos pedagogo psichinei, fizinei ir emocinei sveikatai“

8 geriausi lektoriai – 8 atrinktos temos puikiai pedagogo VASARAI! TIK DABAR: net 8 temos už 3 kainą! 

Mokytojai, turbūt sutiksite, kad tikrai ne kartą per mokslo metus pasvajajome apie atostogas, poilsį bei galimybę atsikvėpti ir skirti laiko sau. Tad skirkime!  Pedagogas.lt turi puikių naujienų – net 8 įkvepiančių VASAROS TEMŲ ciklas „ATOSTOGŲ PLANAS PEDAGOGAMS!“. Rengdami šį ciklą, nusprendėme visą dėmesį skirti pedagogo psichinei, fizinei ir emocinei sveikatai, t.y. padėti jums (ir mums, neslėpkime) prisiminti ar atrasti būdus, kaip ilsėtis prasmingai bei efektyviai. 

Tiesa, jei nuspręsite dalyvauti mokymuose darbo metu, visos 8 temos puikiai įsilies į kasdienį ugdymo procesą, praturtindamos jūsų patirtį naujomis žiniomis, smagiais ir įkvepiančiais vasaros įspūdžiais. 

 

Pagrindinės vasaros temos: 

⛱️ Užvesti savyje amžiną variklį – paprasta! Kvėpavimo technikos sąmoningam poilsiui ir kasdienai

⛱️ Neurografika: emocijų paleidimo dirbtuvės

⛱️ Greitasis skaitymas: kaip išmokti greičiau skaityti?

⛱️ Veidoskaita: ką pasakoja mūsų veidas, net kai mes tylime? 

⛱️ Kūno kalba: kaip sukurti autoritetą?

⛱️ Mobilioji fotografija: ką gali jūsų telefono kamera?

⛱️ Įtaigus kalbėjimas: kaip turėti energijos kalbėti visą dieną?  

⛱️ Atostogų metu sukaupta energija: kaip ją išsaugoti kuo ilgiau? 

 

SVARBU! Galima registruotis visai programai arba į atskiras temas. Visos programos dalyviai gaus 24 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą. Atskirų temų dalyviai – 3 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą už vienus mokymus.

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginių dienomis prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (nuotoliniu būdu), galima pasirinkti renginio įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) – įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn.

3. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.

 

LAIKAS IR VIETA

nuo 2021 m. birželio 22 d.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

Į VIENUS MOKYMUS
5,99 EUR*

Išsirinkite norimas dirbtuves žemiau

Į VISĄ PROGRAMĄ (8 mokymai) 
14,99 EUR* 50,00 EUR*

* registruojantis iki 2021-07-15 - kaina 14,99 EUR/1 žmogui;
registruojantis 2021-07-16 iki 2021-07-31 - 19,99 EUR/1 žmogui
nuo 2021-08-01 iki 2021-08-08 -25,00 EUR/1 žmogui;
nuo 2021-08-09 - 50 EUR/1 žmogui.

VASAROS PRANEŠĖJAI 

Šarūnė Lynikaitė

2021 m. birželio 22 d., 15-17 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

Užvesti savyje amžiną variklį – paprasta! Kvėpavimo technikos sąmoningam poilsiui ir kasdienai

 

Šarūnė Lynikaitė – sertifikuota sąmoningo kvėpavimo edukatorė, VšĮ „Kvėpuok gyvenimą LT“ direktorė, lektorė, autorinių seminarų vedėja verslui ir individualiose grupėse, koučerė. Įkvepia žmones, einančius saviugdos keliu, ir norinčius sveiko, harmoningo gyvenimo, neinvestuojant daug laiko ar pinigų. Šarūnė padeda atrasti paprastus, natūralius ir veiksmingus būdus, kaip  sumažinti įtampą, pakeisti neresursines būsenas, atrasti motyvaciją ir energiją tam, kad pedagogai turėtų daugiau gyvenimo džiaugsmo ir mažiau darbinio rūpesčio.

 

Jau greit atostogos, bet ar jų užteks? Kaip dažnai sau sakome: neturiu energijos, tingiu tingėti, nieko nebesinori, turiu sukaupti paskutines jėgas ir pabaigti šiuos mokslo metus, darausi nepakantus mokiniams, kolegoms ir sau. Ar norėtumėte žinoti būdą, kaip padėti sau, kad į atostogas išeitumėte ne tik kaip į reabilitaciją po sudėtingo mokslo metų sezono? Ar norėtumėte, kad nereikėtų pusės atostogų laiko praleisti atsigaunant nuo emocinio ir psichologinio nuovargio? Kvėpavimo pratimai, kuriais lektorė pasidalins ir pademonstruos praktiškai, didina psichologinį atsparumą, mažina įtampą, harmonizuoja mintis, jausmus ir būsenas. Išmokime kvėpuoti gyvenimą kartu su Šarūne Lynikaite!

 

Agnė Gontytė Filistovič

2021 m. birželio 30 d., 15-16.30 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

 

Neurografika: emocijų paleidimo dirbtuvės

 

Agnė Gontytė Filistovič – sertifikuota Neurografikos instruktorė, estetinio ir transformacinio koučingo specialistė, vystymosi labirintų instruktorė, finansinių transformacijų specialistė, pasąmonės blokų nuėmimo specialistė, transformacinio (psichoterapinio) žaidimo „Kesef.Pinigų ribos“ vedėja, NeuroArt studijos „Ant sparnų“ įkūrėja.

 

Kiekvieno žmogaus viduje gyvena įvairios emocijos – tiek neigiamos, tiek teigiamos. Svarbu per ilgai neužsibūti neigiamose emocijose ir laiku iš jų išeiti. Neurografika – tai kūrybiškas darbo su pasąmone metodas per piešimą. Metodas pagrįstas neuronų jungčių suaktyvinimu, kuris skatina sąmonės perprogramavimą. Neurografikos metodo pagalba galima nuimti įtampą, sumažinti negatyvias emocijas, atsikratyti senų įsitikinimų, keisti mąstymą, lengviau rasti sprendimų iš pažiūros neišsprendžiamoms problemoms. Susitikimo metu lektorė ne tik pristatys patį metodą, jo veikimo principus, bet taip pat pamokys, kaip lengvai, kūrybiškai paleisti įtampą ir destruktyvias emocijas, tokias kaip pyktis, pavydas, apatija, nusivylimas. Tam prireiks tik noro, balto popieriaus lapo, žymeklio (ar flomasterio) ir spalvotų pieštukų. 

 

Aivaras Pranarauskas

2021 m. liepos 7 d., 15-16 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

Greitasis skaitymas: kaip išmokti greičiau skaityti?

 

Aivaras Pranarauskas – lektorius, knygos „Pažintis su greituoju skaitymu“, video programos „Greitesnis ir efektyvesnis skaitymas“, audio knygos „Kaip skaityti greičiau XXI amžiuje“ autorius, daugiau nei 10 metų mokantis greitojo skaitymo technikų.

 

Norėtumėte per vasarą perskaityti 20 ar daugiau knygų? Greitasis skaitymas – tai kokybiškas ir naujas informacijos įsisavinimo būdas, keičiantis tradicinius skaitymo stereotipus. Kiekvienas galėtų patobulinti savo skaitymo įgūdžius ir skaityti kur kas greičiau, nei yra įpratęs. Šio praktinio užsiėmimo metu išgirsite, kaip paskaičiuoti savo skaitymo greitį, kaip susiformavo greitojo skaitymo metodika, kaip keičiasi mūsų skaitymo greitis, kas trukdo skaityti greičiau. Taip pat sužinosite, kur ir kaip galima pritaikyti greitojo skaitymo įgūdžius ne tik laisvalaikiu, bet ir pedagoginiame darbe. 

 

Rūta Gurung

2021 m. liepos 15 d., 15-17 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

Veidoskaita: ką pasakoja mūsų veidas, net kai mes tylime?

 

Rūta Gurung – asmenybių tipologijos ekspertė. Daugiau nei 20 m. dirbo rinkodaros srityje, 18 m. vadovės pareigose, sėkmingai vadovavo 40-ties žmonių komandai. Pastaruosius 16 m. tyrinėja asmenybių tipologiją pagal kinų 5 elementų teoriją, veda mokymus šia tema įmonėms bei fiziniams asmenims.

 

Ar žinote, kad vos pažvelgus į veidą galima labai daug pasakyti apie žmogų? Veidas išduoda apie mūsų charakterį, profesiją, santykius, psichologinę savijautą ir net tai, ką mes galvojame. Žmonės gali keisti savo elgesį, prisitaikyti prie situacijų, bet neretai veidas pasako kur kas daugiau nei žodžiai. Veidoskaita, tai unikali metodika, leidžianti iš žmogaus veido bruožų ir ryškiausių detalių nustatyti įgimtus ir įgytus asmenybės bruožus, talentus ir stipriausias savybes bei ką žmogus turėtų daryti, kad pagerintų savo gyvenimo kokybę. Lektorė patars, kaip šias žinias praktiškai panaudoti bendraujant, suprasti pašnekovą iš veido, net jei jis tyli. Ir žinoma, kaip mokytojui efektyviai naudotis veidoskaitos žiniomis bendraujant su mokiniais. 

 

Laurynas Pečkaitis

2021 m. liepos 21d., 15-17 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

Kūno kalba: kaip sukurti autoritetą?

 

Laurynas Pečkaitis – „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, „Svajonių mokyklos“ vadovas ir lektorius, karjeros konsultantas. Profesionalus koučingo specialistas (ICF), Neurolingvistinio programavimo praktikas ir meistras (Maskvos NLP institutas), Eneagramos praktikas ir meistras (ECTA). Nuo 2008 m. veda mokymus efektyvaus mokymosi, komunikacijos, savęs pažinimo ir kitomis temomis.


Mokslininkai teigia, kad žmonės suprantantys kūno kalbą gyvenime pasiekia daug daugiau ir yra sėkmingesni. Todėl kūno kalbos išmanymas ir jos naudojimas daro reikšmingą įtaką asmeniniame ir darbiniame žmogaus gyvenime. Kūno kalbos ženklai yra keturis kartus efektyvesni nei žodinė kalba, ir dažniausiai jie kyla nesąmoningai. Žmogus gali sustoti kalbėti, bet jis niekaip negali sustabdyti savo kūno kalbos. Kaip tuo pasinaudoti praktiškai ir „įdarbinti“ kūno kalbą veikti sau?  Pranešimo metu daugiausiai dėmesio bus skiriama mokytojo kūno kalbai klasėje, pamokos metu, ir sąmoningam bei efektyviam mokytojo autoriteto kūrimui. 

 

Laima Penek

2021 m. liepos 29 d., 16-18 val.

9,99 EUR
 

ŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ

Mobilioji fotografija: ką gali jūsų telefono kamera? 

 

Laima Penek – Lietuvos Vyriausybės fotografė-operatorė, profesionaliai fotografuojanti jau 14 metų. Fotografijos ir audiovizualinio meno paslapčių mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai. Dirbo VDU Menų fakultete, knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ fotografijų autorė, dizainerė ir maketuotoja.
Dirbo pagrindine fotografe bei dizainere Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme bei pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin. Fotografuoja viešus verslo, mados, kultūrinius renginius, privačias šventes ar fotosesijų metu. Jos nuotraukų, sukurtų reklamų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose. 

 

Sunku įsivaizduoti istorijas be nuotraukų, vaikiškas knygeles be iliustracijų, ir apskritai visą mūsų gyvenimą be vaizdų. Nuostabu, kad šiame technologijų amžiuje, pamačius gerą kadrą nebereikia gailėtis, kad neturime profesionalaus fotoaparato – pakanka įkišti ranką į kišenę ir greitu mostu išsitraukus telefoną užfiksuoti tą vaizdą ir sugauti akimirką. Pranešimo metu sužinosite: 21 amžius – vaizdų kultūrą, draugiškos telefono kameros veikimo principus, nustatymus ir funkcijas, šviesos svarbą, mažus ir didelius kompozicijos triukus, spalvų galias, nuotraukų koregavimo programėles, bei kaip pamatyti kasdieniškus dalykus naujai.

 

Donaldas Duškinas

2021 m. rugpjūčio 4 d., 15-16.30 val.

5,99 EUR* 9,99 EUR
*iki 2021.08.03

REGISTRUOTIS DABAR

Įtaigus kalbėjimas: kaip turėti energijos kalbėti visą dieną? 

 

Donaldas Duškinas – retorikos mokytojas, „Retorikos akademijos“ įkūrėjas, knygų autorius („Retorika. Retoterapija“, VAGA 2019;  „Retorika vaikams“, VAGA 2020), koučingo specialistas (ICTA-ICU sertifikacija), asmeninio tobulėjimo treneris, lektorius, mentorius, konsultantas, studijuojantis Geštalto psichoterapiją (VGI), sąmoningo kvėpavimo (rebefingo) mokytojas, meditacijos mokytojas, REIKI meistras mokytojas, vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius, dramos teatro režisierius.

 

Šiuolaikinis žmogus, gyvenantis pokyčių ir nuolatinio skubėjimo, vis atsirandančio nuovargio ir nesibaigiančių darbų ritmu, turi gebėti prisitaikyti prie esamos situacijos ir valdyti atitinkamas kompetencijas. Kompetencijas, kurios jam leistų ne tik kelti savo profesinį meistriškumą, bet ir gerinti savo asmeninio gyvenimo kokybę. Viena iš tokių kompetencijų – savo energijos valdymas. Energijos, skirtos bendravimui su auditorija. Kaip atrasti jėgų kalbėti visą dieną? Kaip papildyti savo energijos atsargas? Kaip saugoti save nuo perdegimo? Kaip tapti ir išlikti charizmatišku oratoriumi? Į šiuos klausimus lektorius atsakys kalbėdamas apie minčių ir nuostatų įtaka mūsų gebėjimui bendrauti su auditorija bei mūsų savijautai, asmeninės charizmos atskleidimą ir lavinimą, kvėpavimo praktikas padedančias valdyti energiją ir balso stiprinimo praktikas – užtikrinti geresnę savijautą.

 

Irma Čekauskienė (Suraučiūtė)

2021 m. rugpjūčio 11 d., 15-16.30 val.

5,99 EUR* 9,99 EUR
*iki 2021.08.06

REGISTRUOTIS DABAR

Atostogų metu sukaupta energija: kaip ją išsaugoti kuo ilgiau? 

 

Irma Čekauskienė (Suraučiūtė) – psichologė, lektorė, ritualų ir gydymo programų kūrėja.

 

Atostogos kiekvienam siejasi su atsipalaidavimu, su galimybe atstatyti jėgas ir vidinius išteklius, prisikaupti motyvacijos ir energijos, kaip vitamino D. O kaip „užkonservuoti“ sukauptas atsargas ir teigiamas atostogų patirtis, kad jų užtektų iki kitų atostogų? Mokymo metu lektorė būtent ir pasidalins, kaip mokslo metų eigoje atrasti veiksmingus psichinės sveikatos atstatymo metodus, kaip greitai ir efektyviai sumažinti streso sukeltas pasekmes, susikurti ritualus, padedančius išlaikyti darbo ir poilsio pusiausvyrą, kaip pasirūpinti savo ir komandos savijauta bei kurti palaikančią psichologinę atmosferą.