KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Perdegimas darželio pedagogo veikloje ir jo prevencija“

Kalbantis su darželio pedagogais dažnai tenka išgirsti apie vieną gyvenimo palydovą – nuovargį. Dažniausiai jį reikėtų vertinti kaip normalų kūno silpnumo pranešimą dėl įtemptos fizinės ar protinės veiklos sportuojant bei ugdant mažuosius, gausaus informacijos srauto, kada tenka dirbti mišriu būdu su ugdytiniais tiek grupėje, tiek esančiais namuose, jausmų įtampos – gausių ir stiprių šiam laikmečiui būdingų dirgiklių. 

Daug daugiau klausimų kyla, kai nuovargis nepraeina net leidus sau pailsėti savaitgalį ar net savaitę, sekina diena iš dienos, kai žmogus, anksčiau degęs entuziazmu dirbti, kurti, bendrauti, vieną dieną tampa apatiškas, tarsi užgesęs… Tuomet tenka susidurti su pervargimo arba kitaip – PERDEGIMO sindromu. Deja, bet darželio mokytojai pedagogai  – tie žmonės, kurie ypač dažnai patiria perdegimą. Nuolatinis pasirengimas veikloms, šventėms, bendravimas su vaikais, tėveliais gyvai bei virtualiai, idėjų paieška… ką daryti, jei pajaučiate, kad Jums gręsia perdegimas?

Kviečiame Jus į praktinį mokymą „Perdegimas darželio pedagogo veikloje ir jo prevencija” jau sausio 28 d. nuo 13 val. internetu.

Mokymas skirtas visiems ikimokyklinio, priešmokyklinio pedagogams ir jų padėjėjams, kurie savo darbe susiduria su nuovargiu bei perdegimu. 

Mokymų metu sužinosite:

  • Kokio psichikos negalavimo simptomas nuovargis gali būti?
  • Kaip atpažinti,  mus kamuoja nuovargis ar perdegimo sindromas?
  • Kaip galima sau padėti?
  • Ko pedagogai gali nedaryti, kad išsaugotų savo energijos resursus? 


Po mokymų gebėsite:

  • Daugiau įsiklausyti į savo kūno siunčiamus ženklus ir atkreipti dėmesį į dabartinius poreikius.
  • Pasitikslinti ar sužinoti savipagalbos galimybes.
  • Pastebėti ne tik savo, bet ir kolegų prastos savijautos ženklus ir padėti sau bei kitiems.
  • Pagerinti bendrą atmosferą grupėje ir bendradarbiaujant su kolegomis, siekiant geresnių santykių bei supratimo.
  • Valdyti situacijas ir dienos ritmą, kad pervargimas netaptų kasdienybe;

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki sausio 28 d., 11:00 val. 
4. Platiniai nariai tiesioginę transliaciją gali stebėti nemokamai. Jums reikia prisijungti prie savo paskyros ir paspausti mygtuką „Registruotis“.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. sausio 28 d., 13:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR 12 EUR

 

LEKTORĖ
 

Rūta Misiulienė

Rūta Misiulienė – psichologė dviejų ministerijų kuruojamose srityse: Molėtų r. Švietimo pagalbos tarnyboje Molėtų PSPC, Psichikos sveikatos centre. Konsultantė-lektorė, rengianti mokymus pedagogams, vedanti individualias konsultacijas tėvams. Utenos apskrityje pristatė tarptautines prevencines vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programas:
 
- „Zipio draugai“;
- „Obuolio draugai“;
- „Zipio draugai SUP turintiems vaikams“;
 
Lektorė nuolat stengiasi tobulėti ir mokytis, ją dominančios temos: „Vaikų ir paauglių elgesio ir/ar emocijų sutrikimai: pagalbos galimybės jiems ir šeimai, ugdantiems mokytojams“; „SUP turinčių vaikų įvertinimas“; „Švietimas tėvų, mokytojų, padedant spręsti savo ir įvairias vaikų/paauglių klinikines problemas“.