KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Praktiniai mokymai ikimokyklinukų kompetencijų ugdymui: pilietiškumo ugdymas“

Tauta gyva tol, kol gyvos jos tradicijos, kalba ir kultūra. Pasauliui sparčiai mainantis, keliaujant ir ieškant ugdymo pavyzdžių kaimyninėse valstybėse labai svarbu nepamiršti itin svarbaus – tautiškumo ir pilietiškumo – klausimo. Dažnai ikimokyklinukai moka kalbėti keliomis kalbomis, tačiau nežino nieko apie savo šalį, jos istoriją bei tradicijas.

Artėjant valstybinėms šventėms – vasario 16-ajai ir kovo 11-ajai – kviečiame Jus į praktinį seminarą „Praktiniai mokymai vaikų kompetencijų lavinimui: pilietiškumo ugdymas“ jau 2022 metų vasario 10 dieną nuo 13 val.

Mokymą ves lektorės-praktikės Vilė Černiuvienė ir Daiva Vasiljevienė.

Mokymo metu sužinosite:

✔️ Kuo svarbus pilietiškumo ugdymas nuo mažų dienų?
✔️ Kaip puoselėti tautos tradicijas ir kaip darželyje paminėti nacionalines šventes?
✔️ Pedagogės pasidalins praktiniais darbelių pavyzdžiais.

 

Svarbi informacija registruojantis: 

1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (virtualiai prisijungiant realiuoju renginio laiku), galima pasirinkti konferencijos įrašą papildomai pažyminti varnele – įrašo galimybė. Jį galėsite peržiūrėti per 6  mėn.
3. Registracijos į renginį priimamos iki vasario 10 d., 11:00 val. 
4. Platininiams nariams registracija - 0€. Kaip tapti platininiu nariu: https://www.pedagogas.lt/narystes
5. Renginį organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38). Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymėjimus.

LAIKAS IR VIETA

2022 m. vasario 10 d., 13:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR 12 EUR

 

LEKTORĖ
 

Daiva Vasiljevienė

 

 

 

Vilė Černiuvienė

Daiva Vasiljevienė – lektorė turi illgametės patirties dirbdama su įvairiomis amžiaus grupėmis, o šiuo metu ugdo 3 metų amžiaus vaikus. Turi mokytojo metodininko kvalifikacinę kategoriją, yra sukaupusi ilgametį 35 metų pedagoginės patirties darbo stažą. Rengia kvalifikacijos kėlimo programas. Veda  seminarus, nuotolinius mokymus, kūrybinius užsiėmimus, paskaitas, taip pat mokymus neformaliam suaugusių švietimui. Portale www.ikimokyklinis.lt  publikuoja straipsnius.  Mokytojų grupės,  Facebook paskyros ,,Idėjų bankas ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogams“ įkūrėja, teikia metodinę pagalbą kolegoms: pristato metodinių priemonių parodas, dalinasi  gerąją darbo patirtimi, konsultuoja, padeda  pasiruošti renginiams, veikloms, dalinasi priemonėmis. 

 

 

 

 

 

Vilė Černiuvienė – ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja, turinti virš 30 metų patirtį dirbdama su įvairiomis amžiaus grupėmis. Yra paruošusi medžiagą seminarams, nuotoliniams kursams, rašanti straipsnius svetainei ikimokyklinis.lt., išleidusi metodinę knygelę – priemonę pedagogams „Metų laikai“. Veda seminarus, rengia nuotolinius kursus „Šventės: jų organizavimo būdai, originalūs puošybos dekoravimo elementai“ ir „Mokomės linksmai, kūrybiškai ir išradingai“, parengė ir pristatė pranešimą „Kaip sudominti šiuolaikinį nenuoramą ir pasiekti maksimalų rezultatą“ bei mokymą „Kaip sutramdyti šiuolaikinį nenuoramą ir pasiekti maksimalų rezultatą“. Dalyvauja konkursuose ir projektuose, taip savo darbą papildydama vis naujomis idėjomis ir inovacijomis.