KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Psichodramos metodo pritaikymas pedagoginiame darbe“

 

Psichodrama - tai universalus metodas, padedantis pamatyti savo vidinį pasaulį ir pasidalinti juo su kitais, puikiai naudojamas tiek individualiam, tiek grupiniam darbui su bet kokio amžiaus žmonėmis, įskaitant ir vaikus. 

 

Lektorė, būdama profesionalia aktore, džiaugiasi, kad psichodramos pagalba gali vaikams kur kas lengviau perteikti savo profesines žinias, įpinti kitus vaidybos metodus, lengvai ir efektyviai įvertinti bei formuoti grupę, mokyti vaikus pozityviai dirbti joje.

 

Praktinių mokymų metu profesionali aktorė ir pedagogė pasidalins psichodramos metodo taikymo vaidybos pamokose pavyzdžiais, puikiai pritaikomais įprastame pedagoginiame darbe. 

 

 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:


1)  Vaiko prisistatymas per daiktą;
2)  Naujos erdvės prisijaukinimas;
3)  Kontakto užmezgimas su gupės nariais;
4)  Grupės narių suartėjimas, baimės ir įtampos mažėjimas;
5)  Grupės santykių korekcija per sociometrinius pasirinkimus, naujo žvilgsnio formavimas;
6)  Savivertės stiprinimas - aš ne vienas toks;
7)  Gebėjimas tikrai jausti, o ne imituoti;
8)  Pasiekimų ir emocijų įsivertinimas - saugus, psichohigieniškas ir ugdantis psichoemocinį raštingumą.


Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr.092). Dalyviams išduodami 8 val. akredituoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą „Meninio ugdymo pedagoginiai-psichologiniai iššūkiai ir praktiniai sprendimo būdai“ (40 val. Kodas: 211001133).

 

Registracijos į renginį priimamos iki gegužės 17 d., 16:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

 

Praktinius mokymus veda Emilija Latėnaitė-Beliauskienė - profesionali teatro ir kino aktorė. Anksčiau dirbo dienos centruose, stovyklose, neformalaus ugdymo savaitės centre „Babilonas", ketverius metus įkūnijo gydytojos-klounės personažą. Baigė psichodramos studijas ir savo žinias adaptavo individualiuose užsiėmimuose su vaikais, turinčiais autizmo spektro sutrikimų. Penkerius metus vedė vaidybos būrelius Medeinos pradinėje mokykloje ir Šilo specialiojoje mokykloje. Šiuo metu lektorė dirba Demokratinėje mokykloje – veda vaidybos užsiėmimus vaikams. 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. gegužės 18 d., 11:00-14:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
9 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
7 EUR  9 EUR

*