• Pedagogas.lt
  • Renginiai
  • Scenarijų kūrimo dirbtuvės: praktiški patarimai švenčių darželiuose organizavimui

 
 

KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Scenarijų kūrimo dirbtuvės: praktiški patarimai švenčių darželiuose organizavimui

 

Praktinių mokymų metu lektorė pristatys savo praktikoje taikomus darželio šventės scenarijaus kūrimo metodus, pasidalins patirtimi, kaip sudėlioti reikiamas scenarijaus dalis, kur ieškoti informacijos, iš kur semtis idėjų, kokie būdai ir metodai galimi rašant švenčių scenarijus ir kaip visa tai sujungti į bendrą visumą. Seminarą vainikuos praktinė užduotis, atliekama tiesioginiame eteryje. Lektorė ne tik pasidalins savo patirtimi, bet ir dovanos keletą savo pačios sukurtų švenčių scenarijų registruotiems seminaro dalyviams. 
 

 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:


1) Pagrindiniai scenarijų vaikams rašymo kriterijai.
2) Scenarijų pavyzdžiai (nagrinėjimas, aptarimas).
3) Scenarijų rūšiavimas ir konkretūs pavyzdžiai.
4) Pasiūlymai ir patarimai vaikiškų scenarijų rašymui.
5) Praktinė užduotis - kuriame scenarijų.

 

 

Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei. 

 

Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr. 092). Dalyviams išduodami 8 val. akredituoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą Pozityvus ir kūrybiškas ugdymas ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje (40 val. Kodas: 2011001026).

 

Registracijos į renginį priimamos iki kovo 11 d., 15:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

 

Mokymus veda Vilė Černiuvienė - ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja ir lektorė, mokymų švenčių organizavimo ir įtraukiojo ugdymo temomis autorė. Metodinės priemonės „Metų laikai“ autorė, svetainės „Idėjų bankas nuo ankstyvojo priešmokyklinio ugdymo“ administratorė ir straipsnių švietimo tema autorė. 

 

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai nėra grąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
6. Po renginio atskiro viešai prieinamo įrašo Pedagogas.lt platformoje nebus. Tai negalioja renginio dalyviams, kurie papildomai užsisakė įrašo paslaugą.

 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. kovo 12 d., 14:00-17:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR  12 EUR

*