KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Vaikų emocinis intelektas: kaip jį ugdyti?

 

Praktinių mokymų metu lektorė pristatys metodus, kaip geriau pažinti save tiek auklėtojams, tiek vaikams, kaip pažinti ir pripažinti kylančius jausmus bei emocijas. Pasidalins praktiniais patarimais, kaip didinti savo ir vaikų emocinį raštingumą ir kaip mokyti vaikus darnių savikontrolės būdų. 

 

Seminaro sudedamosios dalys ir temos:


1) Kokia yra praktinė emocinio intelekto lavinimo nauda?
2) Pagrindinės emocinio intelekto sritys.
3) Kaip lavinti emocijų pažinimą?
4) Vidinė motyvacija.
5) Atsakingas problemų sprendimas.

 

Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei.

 

Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr. 092). Dalyviams išduodami 8 val. akredituoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą Pozityvus ir kūrybiškas ugdymas ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje (40 val. Kodas: 2011001026).

 

Registracijos į renginį priimamos iki kovo 14 d., 15:00 val. 

 

 

 

LEKTORĖ
 

 

 

Mokymus veda Jūratė Bortkevičienė - psichologė, lektorė, UAB „Galimybių arsenalas“ ir VŠĮ „Atsakinga tėvystė“ įkūrėja ir vadovė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.
 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
6. Po renginio atskiro viešai prieinamo įrašo Pedagogas.lt platformoje nebus. Tai negalioja renginio dalyviams, kurie papildomai užsisakė įrašo paslaugą.


 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. kovo 15 d., 14:00-17:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR  12 EUR

*