KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

Vaikų manipuliacijos mokykloje – kaip jas atpažinti ir atsispirti?“

 

 

Vaikų manipuliacijos - dažnai neišvengiamas reiškinys ugdymo proceso metu. Ar išvengti manipuliacijų išties nėra galimybių? Ar įmanoma užkirsti kelią manipuliacijoms kartą ir visiems laikams?

 

Apie vaikų manipuliacijų įtaką ugdymo procesui, tėvams ir pedagogams dar kalbama nepakankamai. Suaugusiojo vaidmuo - atpažinti manipuliacijas ir veiksmingai bei efektyviai su jomis susitvarkyti. 

 

Praktinių mokymų metu aptariamos vaikų manipuliacijų technikos, manipuliacijų poveikis kiekvienam individualiai ir bendram mokyklos mikroklimatui. Lektorė dalinasi veiksmingais būdais, padedančiais išvengti manipuliacijų, aptaria mokytojo vaidmens svarbą manipuliacijų procese. 

 

 

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:


1) Vaikų manipuliacijų technikos
2) Manipuliacijų poveikis individui ir mokyklos mikroklimatui
3) Mokytojo vaidmuo manipuliacijų procese
4) Būdai padedantys išvengti manipuliacijų
5) Klausimų-atsakymų sesija

 

 

Ši kvalifikacijos kėlimo programa rengiama bendradarbiaujant su VšĮ Trakų švietimo centras (akreditacijos pažymėjimas Nr. 092). Dalyviams išduodami akredituoti 10 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pagal programą Mokinių emocinių kompetencijų ir bendravimo iššūkiai bei galimybės ( 40 val. Kodas: 2011001101)

 

Registracijos į renginį priimamos iki balandžio 28 d., 11:00 val. 

 

 

LEKTORĖ
 

 

 

Mokymus veda Jūratė Bortkevičienė - psichologė, lektorė, UAB „Galimybių arsenalas“ ir VŠĮ „Atsakinga tėvystė“ įkūrėja ir vadovė, konferencijos „Atsakinga tėvystė“ idėjos autorė ir organizatorė, knygos „Atsakinga tėvystė: kelias į darnius tėvų ir vaikų santykius“ autorė.

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Grupę registruokite vienu metu. Atskirai daromos registracijos neapjungiamos.
2. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginio dieną prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
3. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai, nuotoliniu būdu, galima pasirinkti mokymų įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn. nuo renginio. 
4. Jei dalyvio mokestį apmoka įstaiga, galima apmokėti ir po renginio. Fizinių asmenų registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

5. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.
 

LAIKAS IR VIETA

2021 m. balandžio 28 d., 15:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

1 dalyviui
12 EUR 

4 ir daugiau dalyvių
9 EUR  12 EUR

*