• Pedagogas.lt
  • Renginiai
  • Vasarą pasitinkant. Kaip pedagogui palikti vidinį mokytoją mokykloje ir pilnavertiškai pailsėti?

 

KVIEČIAME Į PRAKTINES NEMOKAMAS DIRBTUVES

„Vasarą pasitinkant. Kaip pedagogui palikti vidinį mokytoją mokykloje ir pilnavertiškai pailsėti?“

Kviečiame į nemokamą neuroedukaciniais metodais paremtą mokymą, padėsiantį paprastais būdais atsipalaiduoti prieš vasarą ir ugdyti savęs pažinimą. Neuroedukacija ir neuropedagogika padeda sukurti palankią emocinę aplinką asmeniniams pokyčiams, lengviau susidoroti su iššūkiais ir įgauti naujų jėgų. 

Lektorė neuropraktikė Rėda Grigaitienė pristatys praktinius metodus, įgalinančius nauju žvilgsniu pamatyti save kaip asmenybę bei atskleis kaip neigiamą savo charakterio savybę pakeisti teigiama. Pristatys meditaciją, kuri padeda giliai atsipalaiduoti, pailsinti smegenis ir kūną bei išlaisvinti savo kūrybingumą, todėl prieš vasarą galėsite įvaldyti būdus, kaip profesines atsakomybes ir disciplinas palikti mokykloje ir gebėti atsipalaiduoti poilsio metu ir per atostogas. 

Mokymui reikalingi A4 popieriaus lapai, tušinukas ir pieštukas. 


Linkime pasitikti vasarą su atsipalaidavimu ir gražiomis mintimis!

        

Svarbi informacija registruojantis:

1. Renginį organizuoja VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38). Visiems dalyviams užsiregistravusiems tiesioginės transliacijos metu, bus išduodamos pažymos.
2. Po transliacijos įrašas bus patalpintas Pedagogas.lt platformoje.

LAIKAS IR VIETA

2022 m. gegužės 31 d., 15:00 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA


NEMOKAMAI


 

 
 

LEKTORĖ
 

Rėda Grigaitienė

Rėda Grigaitienė – lektorė ir neuroedukatorė, pedagogės kvalifikaciją įgijusi ŠU ir LEU universitetuose. Jau keletą metų vadovauja neuroedukacijos studijai, taip pat veda neuroedukacinius užsiėmimus ugdymo įstaigose, skaito paskaitas apie neuroedukaciją ir jos svarbą individualiose konsultacijose bei užsiėmimuose grupėms. Lektorė pažymi, kad neuropraktikos metodais maži žingsniai sukuria didelius pokyčius.