KVIEČIAME Į PRAKTINIUS MOKYMUS

„Veidoskaita: ką pasakoja veidas, net kai mes tylime?“

Ar žinote, kad vos pažvelgus į veidą galima labai daug pasakyti apie žmogų? Veidas išduoda apie mūsų charakterį, profesiją, santykius, psichologinę savijautą ir net tai, ką mes galvojame. Žmonės gali keisti savo elgesį, prisitaikyti prie situacijų, bet neretai veidas pasako kur kas daugiau nei žodžiai. Veidoskaita – tai unikali metodika, leidžianti iš žmogaus veido bruožų ir ryškiausių detalių nustatyti įgimtus ir įgytus asmenybės bruožus, talentus ir stipriausias savybes bei ką turėtų daryti, kad pagerintų savo gyvenimo kokybę.

  • Kaip šias žinias praktiškai panaudoti bendraujant?
  • Kaip suprasti pašnekovą iš veido, net jei jis tyli?
  • Kaip mokytojui efektyviai naudotis veidoskaitos žiniomis bendraujant su mokiniais?

Šiek tiek įdomiosios istorijos:

Veidoskaitos šaknys siekia beveik 3000 m., kai kinų medikai susiejo veido bruožus su žmogaus charakteriu ir sveikata. Neišmanantiems veidoskaitos sistemos tai gali skambėti kaip mistika, bet daugelis skeptikų susidūrę praktikoje su tuo, kaip tiksliai galima apibūdinti nepažįstamo žmogaus charakterį, vien analizuojant jo veidą, nustemba. Žinoma, kiekvienas žmogus unikalus – ypač savo žiniomis ir patirtimis, tačiau galima suskirstyti žmones pagal jų savybes, kurias atspindi tam tikri bruožai. Pavyzdžiui, ką apie protą ir informacijos valdymo būdą gali pasakyti kakta, antakiai, nosis, ausys, plaukai? O kaip dažnai žmogui reikia pertraukų, išduoda lūpos.

Kuo žmogus sąmoningesnis, tuo jis mažiau inertiškas pats daro įtaką savo elgesiui, mokosi ir keičiasi, bet tai reikalauja stiprios motyvacijos, nuolatinės savistabos ir valios pastangų, kol susiformuoja nauji gebėjimai. Todėl daug dažniau žmogaus elgesys atitinka veidoskaitos principus, o tai leidžia suprasti, ko tikėtis bendraujant su žmogumi net ir pirmą kartą.

Mokymų sudedamosios dalys ir temos:

  • Veidoskaita – mistika ar sistema?
  • Ką pasakoja veido bruožai?
  • Kaip veidoskaitos žinias panaudoti bendraujant – laisvalaikiu ir profesinėje srityje?

Transliacijos metu bus galimybė užduoti klausimus lektorei. 
Dalyviams išduodami pažymėjimai. 

Rūta Gurung

 

 

Mokymus veda Rūta Gurung – asmenybių tipologijos ekspertė. Daugiau nei 20 m. dirbo rinkodaros srityje, 18 m. vadovės pareigose, sėkmingai vadovavo 40-ties žmonių komandai. Pastaruosius 16 m. tyrinėja asmenybių tipologiją pagal kinų 5 elementų teoriją, veda mokymus šia tema įmonėms bei fiziniams asmenims.

 

 

 

Svarbi informacija registruojantis:
1. Įveskite dalyvių el.paštus ir mob. tel. nr., nes renginių dienomis prisijungimai bus siunčiami abiem būdais.
2. Jei nėra galimybės dalyvauti gyvai (nuotoliniu būdu), galima pasirinkti renginio įrašą papildomai (pažymėti įrašo varnelės galimybę registruojantis) - įrašą bus galima peržiūrėti per 6 mėn.
3. Prašome atsakingai planuoti dalyvavimą, nes už renginius pinigai negrąžinami. Gali būti sudaromos sąlygos žiūrėti įrašą.

LAIKAS IR VIETA

2021 m. liepos 15 d., 15-17 val.


Internetu Jūsų įrenginyje

REGISTRACIJOS KAINA

Į VIENUS MOKYMUS
5,99 EUR* 9,99 EUR

Į VISĄ PROGRAMĄ (8 mokymai)
14,99 EUR* 50,00 EUR

*kaina Į VIENUS MOKYMUS iki 2021-07-09;
*kaina Į VISĄ PROGRAMĄ iki 2021-06-30.