Apie mus | Pedagogas.lt

Apie mus

Apie Pedagogas.lt


2011 m. pradėjome kurti nuotolinio mokymo(si) platformą (Egu.lt), kurios pagrindu 2014 m. startavo Pedagogas.lt.


2021 m. ŠMSM akreditavo mūsų įstaigą. Išduotas akreditacijos pažymėjimas Nr. IVP-38.

 


Pedagogas.lt – didžiausia Lietuvoje nuotolinio mokymo(si) platforma, skirta pedagogų kvalifikacijai tobulinti.

 

 • Pedagogas.lt platforma naudojasi per 45.000 Lietuvos pedagogų iš visų Lietuvos savivaldybių;
 • Bendradarbiaudami su 80+ lektorių, sukūrėme per 1.700 ak. val. nuotolinių mokymų;
 • Esame suorganizavę per 20 gyvų edukacinių renginių, kuriuose apsilankė per 4.500 dalyvių;
 • Esame pasiekę įspūdingų tiesioginės transliacijos žiūrimumo skaičių - tiesioginę transliaciją vienu metu stebėjo per 15.000 pedagogų.

 

Bendradarbiaudami su pedagogais, mokyklomis, švietimo centrais ir kitomis Lietuvos švietimo institucijomis, kuriame poreikiu grįstą turinį. Nuolat ieškome edukacinių ir techninių sprendimų, kurie leistų ne tik efektingai, bet, svarbiausia, efektyviai perteikti reikiamas žinias bei įgūdžius Lietuvos pedagogams nuotoliniu būdu.

Be nuotolinių mokymų, patys ar kartu su partneriais organizuojame ir gyvus edukacinius renginius-konferencijas, tokias kaip "Ugdymas ir psichologija", "LearnED", "Mokykla ir vadovas", "Kita patirtis", "Ikimokyklinis ugdymas", "Darželis šiandien" ir kt. 

Šiuo metu platformoje galite rasti daugiau nei 180 nuotolinių mokymų, iš kurių daugiau nei 100 yra akredituoti, šiomis dienomis pedagogams ypač aktualiomis temomis (skaitmeninio raštingumo, psichologinės, socialinės, vadybinės ir kt.). 

Nuo 2020 m. įsigaliojus LR įstatymų pakeitimams, orientuojamės į ilgalaikes programas, kurias sudarytų ne mažiau kaip 40 val. 

 

Esame pelno nesiekianti viešoji įstaiga. Kadangi negauname valstybės ar kitokio finansavimo, mūsų veikla finansuojama gaunant atlygį iš mokyklų bei pačių mokytojų už įsigyjamas kvalifikacijos tobulinimo programas. Už tai esame visiems Jums be galo dėkingi! 

 

 

Dėl ko verta naudotis Pedagogas.lt?

 1. Mokymais galite naudotis NERIBOTAI, t.y. neribojamas nei peržiūrų skaičius, nei laikas.
 2. Pradėti mokytis galima iš karto dabar ar bet kuriuo Jums patogiu metu (nereikia laukti programos pradžios, nes daugelis programų jau parengtos ir patalpintos sistemoje).
 3. Mokymai parengti taip, kad būtų ypač lengva naudotis, būtų nenuobodu ir efektyvu. Mokymus sudaro video įrašas, sinchronizuotos skaidrės, užduotys ir kita papildoma medžiaga.
 4. Mokymus veda patyrę lektoriai-praktikai.
 5. Sutaupote iki 90% kvalifikacijos tobulinimui ir 100% kelionėms skirtų mokinio krepšelio lėšų, kurias galima panaudoti kitoms mokinių ir pedagogų reikmėms.
 6. Koncentruotai pateikti mokymai taupo Jūsų laiką.
 7. Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 

Tobulinti kvalifikaciją nuotoliniu būdu su Pedagogas.lt yra paprasta.


Jei turite bet kokių pastabų ar pageidavimų, drąsiai kreipkitės į mus el. paštu [email protected] arba telefonu 8-622 10020.