Apie projektą  

 

2011 m. buvo įsteigta viešoji įstaiga "Gyvenimo Universitetas Lt", kurios pagrindinė veikla - nuotolinių mokymų kūrimas bei gyvų edukacinių renginių, konferencijų organizavimas.

2014 m. startavo Pedagogas.lt platforma.

Bendradarbiaudami drauge su pedagogais, mokyklomis, švietimo centrais ir kitomis didžiausiomis švietimo institucijomis, kuriame poreikiu grįstą turinį ir ieškome edukacinių sprendimų, kuriuos galėtume įgyvendinti išskirtiniu mokymo formatu - nuotoliniais mokymais.

Šiuo metu platformoje galite rasti daugiau nei 120 nuotolinių mokymų, iš kurių daugiau kaip 55 yra akredituoti, įvairiomis aktualiomis temomis (psichologinės, socialinės, vadybinės ir kt.), kurie nuolat papildomi. Svarbu tai, jog yra galimybė už šiuos mokymus mokėti mokinio krepšelio lėšomis, o Jums bus išrašomi kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantys pažymėjimai.


 

Dėl ko verta naudotis Pedagogas.lt?

 

  1. Pradėti mokytis galima iš karto dabar ar bet kuriuo Jums patogiu metu (nereikia laukti programos pradžios, nes visos programos jau parengtos ir patalpintos sistemoje)
  2. Mokytis yra lengva, nenuobodu ir efektyvu, nes mokymus sudaro video įrašas, sinchronizuotos skaidrės, užduotys ir kita papildoma medžiaga, o mokymus veda patyrę lektoriai.
  3. Sutaupoma iki 90% kvalifikacijos tobulinimui ir 100% kelionėms skirtų mokinio krepšelio lėšų, kurias galima panaudoti kitoms mokinių ir pedagogų reikmėms.
  4. Koncentruotai pateikti mokymai taupo besimokančiųjų laiką.
  5. Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI.

 

 

Tobulinti kvalifikaciją nuotoliniu būdu su Pedagogas.lt yra paprasta. Pateikiame instrukciją kaip naudotis mūsų platforma:

PDF

 

Jei turite bet kokių klausimų, pastabų ar pageidavimų, maloniai lauksime Jūsų žinutės e.paštu info@pedagogas.lt arba telefonu 8-622 10020.