Apie Pedagogas.lt 

 

2011 m. buvo pradėta kurti nuotolinio mokymo(si) platforma, kurios pagrindu 2014 m. startavo Pedagogas.lt.

Pedagogas.lt – didžiausia Lietuvoje nuotolinio mokymo(si) platforma, skirta pedagogų kvalifikacijai tobulinti.

 

•    Pedagogas.lt platforma naudojasi per 40.000 Lietuvos pedagogų iš visų Lietuvos savivaldybių;
•    Bendradarbiaudami su 70+ lektorių, sukūrėme per 1.400 ak. val. nuotolinių mokymų;
•    Esame suorganizavę per 20 gyvų edukacinių renginių, kuriuose apsilankė per 4.500 dalyvių;
•    Esame pasiekę įspūdingų tiesioginės transliacijos žiūrimumo skaičių - tiesioginę transliaciją vienu metu stebėjo per 15.000 pedagogų.

 

Bendradarbiaudami su pedagogais, mokyklomis, švietimo centrais ir kitomis Lietuvos švietimo institucijomis, kuriame poreikiu grįstą turinį. Nuolat ieškome edukacinių ir techninių sprendimų, kurie leistų ne tik efektingai, bet, svarbiausia, efektyviai perteikti reikiamas žinias bei įgūdžius Lietuvos pedagogams nuotoliniu būdu.

Be nuotolinių mokymų, patys ar kartu su partneriais organizuojame ir gyvus edukacinius renginius-konferencijas, tokias kaip Ugdymas ir psichologija, LearnED, Mokykla ir vadovas, Kita patirtis, Ikimokyklinis ugdymas ir kt. 

Šiuo metu platformoje galite rasti daugiau nei 150 nuotolinių mokymų, iš kurių daugiau nei 73 yra akredituoti, įvairiomis aktualiomis temomis (psichologinės, socialinės, vadybinės ir kt.). 

Nuo 2020 m. įsigaliojus LR įstatymų pakeitimams, orientuojamės į ilgalaikes programas, kurias sudarytų ne mažiau kaip 40 ak. val. 

 

Esame pelno nesiekianti viešoji įstaiga. Kadangi negauname valstybės ar kitokio finansavimo, mūsų veikla finansuojama gaunant atlygį iš mokyklų bei pačių mokytojų už įsigyjamas kvalifikacijos tobulinimo programas. Už tai esame visiems Jums be galo dėkingi! 

 

 

Dėl ko verta naudotis Pedagogas.lt?

1.    Pradėti mokytis galima iš karto dabar ar bet kuriuo Jums patogiu metu (nereikia laukti programos pradžios, nes daugelis programų jau parengtos ir patalpintos sistemoje).
2.    Naudotis mokymais yra lengva, nenuobodu ir efektyvu. Mokymus sudaro video įrašas, sinchronizuotos skaidrės, užduotys ir kita papildoma medžiaga, o mokymus veda patyrę lektoriai.
3.    Sutaupoma iki 90% kvalifikacijos tobulinimui ir 100% kelionėms skirtų mokinio krepšelio lėšų, kurias galima panaudoti kitoms mokinių ir pedagogų reikmėms.
4.    Koncentruotai pateikti mokymai taupo besimokančiųjų laiką.
5.    Išrašomi kvalifikacijos tobulinimo PAŽYMĖJIMAI.

 

Tobulinti kvalifikaciją nuotoliniu būdu su Pedagogas.lt yra paprasta. Pateikiame trumpą instrukciją, kaip naudotis mūsų platforma:

PDF

 

Jei turite bet kokių klausimų, pastabų ar pageidavimų, drąsiai kreipkitės į mus el. paštu [email protected] arba telefonu 8-622 10020.