Dalius Pavliukovičius | Pedagogas.lt

Dalius Pavliukovičius

Grįžti į sąrašą

Dalius Pavliukovičius

Treneris

Didžioji mano gyvenimo dalis sukasi aplink sportą. Dirbu su NEKO Runners ir NEKO Trail Runners bėgikais. Su kiekvienu iš jų siekiame individualių asmeninių pasiekimų. Tad dėlioju jų metų periodizacijas, kuriu individualius planus, prižiūriu juos per treniruotes. Mano tikslas perteikti visas žinias ir patirti žmonėms, kuriems ji įdomi ir reikalinga. Tačiau vien sausos teorijos neužtenka, labai svarbu ir emocinis ryšys, vienas kito supratimas ir pasitikėjimas, kuris yra puoselėjimas ir auginamas.

Nuo 2016 m. vasaros pabaigos pradėjau dirbti su 3 Club triatlonininkais. Man tai visiškai naujas pasaulis, pilnas iššūkių ir išbandymų. Man tai yra dar vienas didžiulis stimulas daugiau domėtis ir mokytis. Žinios yra neįkainojama vertybė.
Tų pačių metų pabaigoje su kolega Jonu ir kineziterapeute Rasa startavo su Strenght and Conditioning projektu. Dirbdamas šį darbą siekiu kelių tikslų: sustiprinti žmones, kad jie atsigautų po traumų ir žinoma, sustiprinti juo, kad jie tų trauma išvengtų. Tai yra dar viena didžiulė terpė, kurioje aš noriu augti ir tobulėti kaip pro treneris.

Dalius Pavliukovičius

Pranešėjo mokymai