doc. Aldona Vilutytė | Pedagogas.lt

doc. Aldona Vilutytė

Grįžti į sąrašą

doc. Aldona Vilutytė

Lektorė-dėstytoja.

Teatro ir kino aktorė. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, vaidybos ir scenos kalbos dėstytoja. Radijo ir tv laidų vedėja. Profesionali filmų garsintoja ir dubliuotoja, knygų įgarsintoja. Kalbėjimo lavinimo trenerė. 

Aldona Vilutytė  yra sukūrusi daugiau nei 70 vaidmenų Keistuolių teatre, Teatro laboratorijoje „Atviras ratas“, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre, „NO THEATRE“, OKT, MMLAB, „IDIO“ ir kituose teatruose. Tiek pat laiko garsina ir dubliuoja įvairiose Lietuvos televizijose, vaidina radijo pjesėse, kuria vaidmenis kine bei televizijoje, dalyvauja literatūros vakaruose.

2016 m. Už poezijos skaitymą Tarptautiniame poezijos festivalyje „Poezijos pavasaris“ buvo išrinkta geriausia skaitove ir apdovanota Laimono Noreikos vardo prizu. 

Nuo 2010 m. yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja.

2017 m. -2019 m. Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto balso lavinimo dėstytoja.

Nuo 2012 m. veda viešus seminarus bei seminarus įmonėms ir organizacijoms, paskaitas, individualias pamokas, skaito pranešimus konferencijose apie viešą kalbėjimą, kvėpavimo, balso, tarties taisymą bei valdymą, kalbėjimo įtaigą, streso ir scenos baimės problemas, bei aktorinį meistriškumą, improvizacijas, kūrybiškumą ir kolektyvo formavimą.

Yra vedusi seminarus tokioms įmonėms ir organizacijoms, kaip SEB, LRT radijas ir televizija, TV3, LLRI, Lietuvos nacionalinis muziejus, ESO, IGNITIS, IKI, KTU, VU, VDU, AVIVA, OPEN HOUSE,  Vadovybės apsaugos departamentas prie VRM, Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija, Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga ir daugeliui kitų.

Nuotraukos autorius – Lukas Juzėnas.

doc. Aldona  Vilutytė

Pranešėjo mokymai

18,99 €