Gytis Cinauskas | Pedagogas.lt

Gytis Cinauskas

Grįžti į sąrašą

Gytis Cinauskas

Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas metodininkas, Vilniaus B.Dvarionio dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojas metodininkas ir koncertmeisteris ekspertas bei LMTA Muzikos fakulteto Kamerinio ansamblio katedros lektorius. 


ŠVITA ( švietimo inovacijų ir technologijų asociacijos) valdybos narys.


Dirbdamas pedagoginį darbą yra išugdęs eilę respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatų ir diplomantų, taip pat yra kviečiamas į tarptautinių  konkursų vertinimo komisijas Lietuvoje ir užsienyje (Austrija, Latvija, Lenkija), veda meistriškumo kursus bei seminarus, skaito metodinius pranešimus.  


Po studijų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje mokslus tęsė Austrijoje, Grazo aukštojoje muzikos mokykloje,  prof.K.Wittlich fortepijono kamerinės muzikos klasėje.  1995 m. stažavosi Montrealyje (Kanada) McGill universiteto muzikos fakultete pas prof. A.Lysi. Studijų  užsienyje metu dalyvavo kamerinės muzikos  meistriškumo kursuose pas prof. T.Zehetmayer, P.Muller, A.Satz, A.Lechner, Y,Kless, P.Schilling, G.Zeller, R.Staar, Ch.Euler, R.Leopold, J.Loibl, H.Zander ir kt. 


Dalyvavo Duesseldorfo (Vokietija), Feldbacho (Austrija), Žemutinės Austrijos, “Stift Rein” (Austrija), Pažaislio, “Sugrįžimų” ir kt. Festivaliuose, “Mocarto savaitės”, “Marių klavyrų”, “Homo ludens”, “Iš arti” renginiuose Lietuvoje. Kaip solistas ir kamerinių anamblių dalyvis koncertavo Lietuvoje, Latvijoje,  Austrijoje, Slovakijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Čekijoje, Kanadoje, JAV.


Gytis Cinauskas atliko virš 600 koncertų su daugiau kaip 150 Lietuvos ir užsienio atlikėjų, tarp kurių Tarptautinio P.Čaikovskio konkurso laureatas violončelininkas Y.Feigelson (JAV), smuikininkas C.M.Helling (Suomija), altininkas I.Schneider (Liuksemburgas), S.Grofmeier –klarnetas (Vokietija), Čiurlionio, Collegium, Aurea. Orbis (Austrija) kvartetai, Kauno , Klaipėdos orkestrai, dirigentai R.Šervenikas, K.-H.Poeschl (Austrija). M.Piečaitis ir kt. Koncertavo „Beethovenhaus“ Bonoje, „Redpathall“ Montrealyje, „Stefaniensaal“ Graze, „Baltojoje“ Helsinkyje, Amerikos žydų kultūros centre Vašingtone ir kt. salėse. Yra padaręs įrašų Lietuvos ir Austrijos radijo fondams.


Buvo paskatintas V.Landsbergio fondo, Lietuvos kultūros ministerijos, Austrijos valstybine bei J. Lennono klasikinės muzikos (JAV) stipendijomis.

Gytis Cinauskas

Pranešėjo mokymai

12,00 €