Ignas Bakėjus | Pedagogas.lt

Ignas Bakėjus

Grįžti į sąrašą

Ignas Bakėjus

Lektorius

Sertifikuotas INSANITY instruktorius

Pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvoje sertifikuotas INSANITY instruktorius, nuo 2013 m. vedantis sporto treniruotes įvairiems žmonėms. Taip pat kasmetinės stovyklos „La Vila Margis“ organizatorius, subūręs apie 2500 sportuojančiųjų Lietuvoje.


Pasak I. Bakėjaus, INSANITY vadovaujasi šūkiu: „Get fit or go home“ (ang. Suliesėk arba keliauk namo). Treniruočių rezultatai priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus pastangų, tačiau aktyviai lankant treniruotes, džiuginančius rezultatus galima pamatyti jau po dviejų mėnesių. 

Instruktorius kartu su kolegomis taip pat ruošia specialius seminarus bei stažuotes sportininkams, mėgėjams, moko, kaip derinti sportą ir sveiką mitybą, konsultuoja įvairiais su sportu susijusiais klausimais. I. Bakėjus kaip instruktorius yra dalyvavęs tokiuose renginiuose, kaip „10 km Vilniaus“, „Mamos valanda sau“. Pastarojo projekto treniruotės sulaukė didelio susidomėjimo tarp naujagimius auginančių mamų, kurios po gimdymo nori susigrąžinti dailias kūno formas. 

I. Bakėjus seniau žaidė krepšinį Vilniaus „Tegra II“ komandoje, todėl dar ir šiandien bendradarbiauja su VKL krepšininkais, padeda jiems išlaikyti fizinį aktyvumą tarp treniruočių. Šio instruktoriaus treniruotes rekomenduoja ir Tomaz Brinec – Slovėnijos vyrų krepšinio rinktinės fizinio pasirengimo treneris. 

 

Ignas Bakėjus

Pranešėjo mokymai