Ilja Laursas

Grįžti į sąrašą

Ilja Laursas

Pranešėjas

Vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų Lietuvoje. Per savo karjerą Ilja sukūrė virš 10 sėkmingų kompanijų, žinomiausia iš kurių „GetJar“ buvo pirmasis Lietuvos startuolis garsiajame JAV Silicio Slėnyje peržengęs devynženklę vertę.

„Europos metų vadovas“ (European Business Press Association), „25 garsiausi europos technologiniai lyderiai““ (Wall Street Journal), „40 įtakingiausių pasaulio verslininkų telekomunikacijose“ (Informa Telecom and Media), „20 ryškiausių verslininkų Baltijos šalyse“ (Baltic Business Forum), „10 startuolių kurie keičia pasaulį“ (TIME žurnalas) ir „Pasaulio technologijų pionieriuus“ (Pasaulio ekonomikos forumas Davose) yra tik keletas Iljos profesinių pasiekimų. Pripažintas technologijų vizionieriumi, Ilja užsiima švietėjiška veikla Lietuvoje ir užsienyje nuolat rengia pranešimus tiek tokiuose universitetuose kaip Harvardo ir Stenfordo, tiek daugumoje svarbiausių profesinių konferencijų. Ilja nuolat cituojamas Wall Street Journal, Forbes, CNN, CNBC, BBC, Bloomberg ir kt.

Iljos knyga „Verslas naujai“ yra skaitomiausia negrožinės literatūros knyga per visą Lietuvos nepriklausomybės laikotarpį.

Ilja Laursas

Pranešėjo mokymai