Lietuvos tūkstantmečio vaikai

UŽDUOK KLAUSIMĄ MOKSLEIVIUI! (1080 × 1080 piks.) (1200 × 630 piks.) (1).png 1.06 MB

Gerbiami mokytojai,


labai džiaugiamės pedagogas.lt bendradarbiavimu su LRT televizijos laida „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Praėjusį sezoną kvietėme jus užduoti klausimą penktokui. 


Vasarai įpusėjus, darbų karštinei nuslūgus, kviečiame pasitelkti visą išmonę ir sugalvoti įdomų klausimą moksleiviui. Kaip galite tai padaryti? 


Pirmiausia, užpildykite anketą, joje pateikite savo klausimą ir atsakymą. Klausimas turėtų būti įveikiamas moksleiviui, o atsakymas – labai konkretus, nekeliantis diskusijų ar interpretacijų. Atrinktų klausimų autoriai bus kviečiami atvykti į Vilnių nufilmuoti klausimą, tad svarbu apie galimybę filmuotis pažymėti anketoje. Jūsų klausimų lauksime iki rugpjūčio 20 d. 


Tuomet pasitikėkite fortūna ir savo kūrybinėmis galiomis – galbūt Jūs sulauksite patvirtinimo žinutės apie laimėjimą :)  Bus atrinkta keletas klausimų, tad ir laimėtojų bus ne vienas. Kiekvienas jų ne tik išgirs savo  klausimą TV laidos metu, bet ir laimės Pedagogas.lt prizus – dovanų kuponus pasirinktiems mokymams ir firminius pedagogas.lt maišelius.


Kūrybinės dvasios ir įkvėpimo visiems!


Geriausi linkėjimai,

Jūsų Pedagogas.lt