Apie tai, ko nepaminėjo karjeros konsultantas. KLASĖS VADOVO METAI

Apie tai, ko nepaminėjo karjeros konsultantas. KLASĖS VADOVO METAI

Dalintis

img

Informacija

Kviečiame į PRAKTINIUS MOKYMUS „Apie tai, ko nepaminėjo karjeros konsultantas“. Šis renginys jau baigėsi. Netrukus bus patalpintas transliacijos vaizdo įrašas.  Mokymas skirtas klasių vadovams, mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, mokyklų vadovams, jų pavaduotojams, visiems, kurie susiduria su ugdymu karjerai bendrojo ugdymo mokyklose. 

Ugdymą karjerai mokyklose reglamentuoja LR Švietimo įstatymas, Profesinio orientavimo vykdymo tvarkos aprašas, Ugdymo karjerai programa. Numatyta, jog nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. naujoji Profesinio orientavimo reforma numato, jog bendrojo ugdymo mokyklose profesinis orientavimas bus privalomas nuo pirmos klasės. Atlikti tyrimai ir apklausos (STRATA, LKSA-LMS) rodo, jog mokiniai gauna ne tik fragmentuotas karjeros paslaugas, bet ir tai, jog tokios paslaugos ypač reikalingos gimnazistams. Klasės vadovas yra vienas iš ugdymo karjerai paslaugų teikėjų mokykloje, kuris yra arčiausiai ir geriausiai pažįsta savo auklėtinius, todėl ugdymo karjerai sistemoje jo vaidmuo yra labai svarbus. 

Mokymo metu sužinosite:

  • kas yra pagrindiniai ugdymo karjerai teikėjai bendrojo ugdymo mokykloje?
  • koks vaidmuo tenka klasės vadovui?
  • kaip klasės vadovas gali prisidėti prie mokinio profesinių pasirinkimų?
  • ko auklėtiniai tikisi iš klasės vadovo, kai kalbama apie šiandieninę karjerą?


Po mokymo gebėsite:

  • naudoti ugdymo karjerai, profesinio informavimo bei konsultavimo procese praktinius metodus;
  • naudoti priemones, kurios skatina šiandieninius mokinius reflektuoti, diskutuoti ir analizuoti;
  • efektyviai konsultuoti ir pagelbėti mokiniui kurti savo asmeninę karjeros viziją. 

Informacija

Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Klasės vadovo metai" (40 val. ) dalis. Registruojantis į visą programą – pigiau! Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 3 val. KT pažymas. 

Lektoriai

Daiva Šilienė

Daiva Šilienė

lektorė ir karjeros konsultantė, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos direktorė, MRU Karjeros valdymo specializacijos studijų programos komiteto narė.

Daugiau apie lektorių

Mokymo medžiaga

Gairės

psichologija

karjera

vadovavimas klasei