Darbų planavimas ir pasidalinimas perdegimo prevencijai. TD '24

Darbų planavimas ir pasidalinimas perdegimo prevencijai. TD '24

Dalintis

img

134d. 5val. 28min

iki registracijos pabaigos

Informacija

 Šis mokymas yra tęstinės kvalifikacijos tobulinimo programos „Tūkstantmečio darželis '24“ dalis. Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 2 val. KT pažymėjimus.
  Mokytojo profesinės veiklos kokybę sąlygoja į nuolatinį kaitos procesą įsukantys pokyčiai bei švietimo reformos. Pedagogai stengiasi prisitaikyti prie netikėtų iššūkių, tačiau pokyčiai yra labai spartūs, neišvengiama ir informacinių technologijų plėtra. Tai keičia ne tik mokytojo vaidmenis, reikalavimus jo kompetencijai, bet ir motyvaciją, socialinę gerovę, daro įtaką jo sveikatai ir savijautai: išgyvenami įvairūs jausmai, kuriuos pedagogas turi teisę rodyti ar kalbėti apie juos. Jausmų, emocijų užrakinimas veda link emocinės krizės, vidinio perdegimo, o tai kenkia ir pačiam žmogui bei sukuria problemas darbe. 

Mokymo metu sužinosite:

  • kokia yra mokytojo profesinio perdegimo apibrėžtis; 
  • kokie yra apsisaugojimo nuo profesinio perdegimo būdai;
  • kaip darbų planavimas ir pasidalinimas padeda apsisaugoti nuo profesinio perdegimo.

Seminare orientuojamasi į pedagogus kaip aktyvius besimokančiuosius, kurie planuoja, organizuoja ir vertina savo veiklą, mokymosi procesą, geba tobulinti savo asmenybę, padėti sau emociškai geriau jaustis (mokytojo saviįgalinimas). Siekiama kritiško, kūrybiško požiūrio į šiandienos aktualijas, informacijos srauto filtravimo, emocinės švaros, o kartu stiprinamas gebėjimas reflektuoti, analizuoti savo profesinę veiklą, o profesinės veiklos rezultatus naudoti pedagoginės veiklos kokybei tobulinti. 

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

1 Dalyvis

14,99 €

 / vnt.

Populiariausia

Platininiams nariams

1 prieiga

14,99 €

0,00 €

 / vnt.

Narystės kaina tik 12,00 € 7,92 € / mėn.

Gairės

ikimokyklinis ugdymas

įtraukus ugdymas

priešmokyklinis ugdymas

bendradarbiavimas su tėvais