Pasitikėjimu grįstas mokytojo autoritetas: kaip jį kurti? PRADINIO UGDYMO MOKYTOJŲ AKADEMIJA

Pasitikėjimu grįstas mokytojo autoritetas: kaip jį kurti? PRADINIO UGDYMO MOKYTOJŲ AKADEMIJA

Dalintis

img

10d. 13val. 4min

iki registracijos pabaigos

Informacija

Kviečiame į PRAKTINIUS MOKYMUS „Pasitikėjimu grįstas mokytojo autoritetas: kaip jį kurti ?“ jau balandžio 11 d. nuo 15 val. Mokymai skirti pradinio ugdymo mokytojams, mokytojų padejėjams, švietimo pagalbos specialistams.

Pasitikėjimu grįstas santykis skatina abipusią pagarbą, atsakomybę ir supratingumą. Dažnai galvojama, kad autoritetas yra tarsi esantis aukščiau ar turintis daugiau galių/valdžios. Tačiau tikrasis autoritetas  prisiima daugiau atsakomybės, o ne kontrolės, todėl  santykiuose sukuria pasitikėjimu grįsta bendravimą.  Mokiniai dažniausiai seka, kopijuoja savo mokytoją. Todėl jis stengiasi daryti taip, kaip jo mokytojas: aiškiai ir konkrečiai kalbėti, gali atkartoti jo judesius. Mokymas yra viena iš svarbiausių grandžių, jungiančių tarpusavio gerų santykių supratimą. Per mokymą vyksta santykių suderinamumas ir žinojimas ko siekiama.


Mokymo metu sužinosite:

  • Kaip surasti kelią į klasės mokinių širdis, pelnyti jų pasitikėjimą? 
  • Kaip surasti kelią į klasės tėvų bendruomenę? 
  • Ko reikia, kad klasės bendruomenę galėtum vadinti šeima? 
  • Ar mokytojo asmenybei - autoritetui svarbu darbo patirtis? 
  • Kokias darome klaidas, bet jų kartais nematome arba nenorime matyti?
Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Pradinio ugdymo mokytojų akademija: įtraukusis ugdymas, inovatyvūs ugdymo metodai, psichologija“(40 val. ) dalis. Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 3 val. KT pažymas.  Į kainą įskaičiuotas ir mokymo įrašas.

Lektoriai

Mokymo medžiaga

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

Asmeniui

1 Dalyvis

14,99 €

Gairės

klasės valdymas

mokytojo autoritetas

pasitikėjimu grįstas autoritetas