Pilietiškumas klasės vadovo akimis. KLASĖS VADOVO METAI

Pilietiškumas klasės vadovo akimis. KLASĖS VADOVO METAI

Dalintis

img

22d. 20val. 21min

iki registracijos pabaigos

Informacija

Kviečiame į „Klasės vadovo metai“ mokymą „Pilietiškumas klasės vadovo akimis“ jau vasario 23 d. nuo 15 val. Mokymai skirti klasės vadovams ir visiems pedagogams, kuriems reikalingos žinios apie pilietiškumą bei kaip jas diegti mokiniams.

Pilietiškumo ugdymas yra ir neišvengiamai liks nuolatinių diskusijų objektu: pradedant nuo to, kaip suprantame pilietiškumo sąvoką ir koks jos ryšys su demokratija, patriotizmu ir kitomis “giminingoms” sąvokoms, baigiant tuo, kas ir kaip turėtų vykti per pilietiškumo pamokas, jei tokių atskirų pamokų apskritai reikia. Esu įsitikinęs, kad kaip ši diskusija besirutuliuotų, klasių vadovai(-ės) turi daugiausia galimybių realiai padėti mokiniams ugdytis savo pilietines kompetencijas, kartu veikiant prisidėti prie demokratiškos kultūros klasėje ir mokykloje kūrimo. Taip pat esu įsitikinęs, kad pilietinės iniciatyvos, į kurias klasės vadovas(-ė) gali įtraukti savo mokinius, gali tapti labiausiai apdovanojančiomis patirtimis: padedančiomis kurti santykį, kurti pokytį  bendruomenėje bei auginančiomis kiekvieną mokinį. Kaip ir klasės vadovą(-ę).

Mokymo metu sužinosite:

  • Kokia yra pilietiškumo ugdymo kaip dalyko paskirtis ir rolė bendrojo ugdymo programoje?
  • Kodėl pilietiškumo ugdymas kaip dalykas yra nuolatinių diskusijų objektas, o jo įgyvendinimo kokybė - sunkiai apčiuopiama ir pamatuojama?
  • Kokia yra klasės vadovo(-ės) rolė ugdant mokinių pilietines kompetencijas?
  • Į kokias konkrečias pilietines veiklas klasės vadovas(-ė) gali įsitraukti kartu su klase?
  • Kuo klasės vadovo(-ės) įsitraukimas į pilietines iniciatyvas gali būti naudingas klasei, mokyklai ir vietos bendruomenei, bet pačiam(-iai) klasės vadovui(-ei)?

Po mokymo gebėsite:

  • Reflektuoti savo kaip klasės vadovo(-ės) vaidmenį kuriant demokratišką klasės kultūrą.
  • Komunikuoti pilietiškumo ugdymo tema su kolegomis, ieškant bendradarbiavimo galimybių ir iniciatyvų.
  • Planuoti klasės veiklas, kuriomis padėtumėte mokiniams stiprinti savo pilietines kompetencijas.
 Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Klasės vadovo metai" (40 val. ) dalis. Registruojantis į visą programą – pigiau! Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 3 val. KT pažymas. 

Lektoriai

Mokymo medžiaga

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

Asmeniui

1 Dalyvis

14,99 €

Gairės

ateities kompetencijos

pilietiškumas

klasės vadovo darbas