Vaikų kalbos sutrikimai – kaip juos įveikti?

Vaikų kalbos sutrikimai – kaip juos įveikti?

Dalintis

img

18d. 11val. 52min

iki registracijos pabaigos

Mokymo medžiaga

Informacija

Kviečiame Jus į seminarą „Vaikų kalbos sutrikimai – kaip juos įveikti?“ jau balandžio 19 dieną. Šio mokymo tikslas – supažindinti pedagogus bei specialiuosius pedagogus, mokytojų padėjėjus su ikimokyklinio amžiaus vaikų kalbiniais sunkumais ir sutrikimais, su kuriais susiduria vaikai, pristatyti metodus bei būdus, kaip šiuos sunkumus įveikti. Į kainą įskaičiuotas mokymo įrašas.

Nekalbantys, švepluojantys bei kitų kalbos sunkumų ar sutrikimų turintys vaikai – ikimokyklinio amžiaus ugdytojų kasdienybė. Pedagogai pastebi didžiulį poreikį lavinti vaikų kalbinius gabumus, tačiau rasti įdomių ir, svarbiausia, vaikams naudingų bei pasiteisinusių kalbinius įgūdžius lavinančių veiklų nėra lengva. 


Seminaro metu sužinosite:

  • apie vaikų kalbos sutrikimus;
  • kaip įtraukti į ugdymo procesą nekalbančius vaikus;
  • kaip lavinti vaikų kalbinius gabumus dirbant darželio grupėje; 
  • kaip darbe taikyti specifinius kalbos lavinimo būdus.
Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Kalbėjimo, rašymo ir skaitymo gebėjimų ugdymas ikimokykliniame ir priešmokykliniame amžiuje (40 val.)“ dalis. Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymas.

Lektoriai

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

Asmeniui

1 Dalyvis

14,99 €