Žalingų medžiagų vartojimas mokykloje: ką gali padaryti mokytojai ir tėvai

Žalingų medžiagų vartojimas mokykloje: ką gali padaryti mokytojai ir tėvai

Dalintis

img

145d. 4val. 0min

iki registracijos pabaigos

Informacija

Mokymas skirtas švietimo įstaigų klasių vadovams bei visiems pedagogams, kuriems aktualu įgyti svarbiausių aktyvios lyderystės kompetencijų, organizuoti savo kasdienę veiklą, planuoti darbus bei deleguoti užduotis.

Žalingų medžiagų vartojimas mokykloje yra gana jautri tema, kuria nepatogu diskutuoti tiek šeimoje, tiek ugdymo įstaigoje. Susirūpinę švietimo įstaigų pedagogai griebiasi už galvos, kad vis jaunesnio amžiaus mokiniai bando ne tik alkoholio, bet pradeda eksperimentus su elektroninėmis cigaretėmis ir stipresnėmis psichotropinėmis medžiagomis.


Jeigu dar yra optimistų, kad vaikiški pabandymai greitai pasibaigs, tai priklausomybių ligų specialistai įžvelgia daug grėsmių. Nesusiformavusi psichika „vieną negražią dieną gali neatlaikyti“, tik nieks nežino, kada tai gali įvykti.


Šiame mokyme-diskusijoje su praktiku ekspertu aptarsime daug svarbių, gal visai nemalonių klausimų apie mokinių psichotropinių medžiagų vartojimą ir kaip galite rasti priežastis ir šios problemos sprendimo būdus. Savo klausimą galite užduoti ČIA.


Detalesnė informacija ruošiama.

Šis mokymas yra ilgalaikės programos „Klasės vadovo metai '24" (40 val.,) dalis. Registruojantis į visą programą – pigiau! Ilgalaikės programos rengimą ir renginius organizuoja ir kvalifikacijos programą ruošia VšĮ Gyvenimo Universitetas LT (akreditacijos pažymos Nr. IVP-38).  Visi dalyviai gaus 8 val. KT pažymas. 

Lektoriai

Mokymo medžiaga

Bilietų rezervacija (registracija į renginį)

1 Dalyvis

18,99 €

 / vnt.

Gairės

psichotropinės medžiagos

narkotinės medžiagos

mokymas tėvams

pagalba tėvams

elektroninės cigaretės

pagalba pedagogui